PS: Nesnáším tě

PS: Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 424 98

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

veveronka
04.05.2019 5 z 5

Jako vzdy vyborna a ten konec byl trochu zamotany s dvojcaty,ale vse dopadlo tak jak melo

Majuš333
28.04.2019 5 z 5

Tak toto bolo super! Už na prvej stránke ma to vtiahlo a príbeh som hltala až do konca. Isaiah a Maritza (to sú teda fakt mená) boli sympatickí, Melrose by som na začiatku zabila, ale potom sa to zlepšilo. Rachael bola zlatíčko a Ian bol naozaj veľký hajzel. A keď nastúpil na scénu, tak som sa naozaj zľakla, že Isaiah nakoniec v Afganistane zomrel a ešte k tomu skončili jeho kapitoly... Ale nakoniec všetko dobre dopadlo a aspoň sme pochopili, prečo sa Isaiah choval tak, ako sa choval...
Autorka ma opäť milo prekvapila. Aspoň, že postavy nie sú stále z toho istého 'súdka', ale obmieňa to: šéf a asistentka, profesor a študentka, servírka a dôstojník. Som zvedavá s čím príde nabudúce :)

Evitsa
24.04.2019 4 z 5

Mě se líbilo jak byla kniha napsaná a jsem ráda,že to nebylo přemrštěné,ale reálné a taky,že neotěhotnila jak je jindy typické.Myslím ze všeho tam bylo akorát .

Obal knihy je pěkný,ale zase s dějem nemá nic společného,ach jo,PROČ někdo nečte ty knihy než k tomu udělají přebal....???????? moc práce?lenost?

anishta
24.04.2019 5 z 5

Nečekala jsem tak hezky romantický příběh. Dost mě to překvapilo a jsem ráda, že je dala autorce ještě šanci. ????

prcek19
24.04.2019 4 z 5

Jsem neskutečně ráda za knihu, která není na téma šéf a sekretářka..bavila mě od začátku do konce..moc se mi líbily i dopisy,které autorka do své knihy vložila..jednoznačně je tohle pro mě nejlepší kniha od autorky a doporučuji ji

lucie2952
23.04.2019 2 z 5

Autorku mám ráda, ale tahle kniha byla nic moc. Vůbec mě nebavila. Dialogy byly nudné a skoro o ničem. Dle popisu jsem čekala něco víc.

-Sinéad-
23.04.2019 4 z 5

Kniha nebyla špatná, četla se dobře, ale autorčiny předchozí knihy byly lepší.

keiko33
18.04.2019 3 z 5

Za mna sklamanie. Pribeh mal potencial, ktory autorka nevyuzila naplno. Od autorky som citala Absint a ten som zhltla, preto som siahla po jej dalsej knihe. Zaciatok bol celkom fajn, no poslednych 100 stran jedna nudna a nepremyslena zlatanina. Styl pisania strasne nudny a opisy sexualnych scen katastrofa, tie som preskakovala, vobec nemali stavu. No mam pocit, ze je to aj prekladom, je dost slaby. Davam 3*, aj to len pre peknu obalku.

Kris204
17.04.2019 3 z 5

První půlka zajímavá, vtipná a dobře čtivá, ale ten konec.. uspěchaný, nelogický, nedotažený.. Chtělo by to natáhnout knihu aspoň o 50 stránek a vše dovysvětlit.

Maruš.D
15.04.2019 4 z 5

Kniha rozhodně měla potenciál. Začátek super! Seznamování se bylo krásně napsáno a nenudilo. Bylo to originální. Dopisy byly romantické a taky se mi líbily. Potom to šlo ale docela do kopru. Absolutně nedotažené, uspěchané. Co se stalo s tim Mylesem? O Ianovi ani nemluvim. Od všeho tam byl jen kousek a tak si můžete jen domýšlet. Epilog mi taky zrovna dvakrát smysl nedával. Byl tam jak vhozenej z jiné knihy...
Mě se to teda líbilo, ale ten konec mě zamrzel. Nicméně i tak dám 4* a možná se někdy ke knize vrátím. Protože ačkoliv tam byl rychlý konec, stále je to Happy End a ty já miluju :-)))

Kiwicatko
14.04.2019 4 z 5

Obalka je fakt bozi, kdyz to porovnam s obalkou Mila Briget chci te, tak tohle je naproste nebe a tamto je propast na dne oceanu :D

Pribeh se mi libil az do doby, nez na scenu dorazil Ian. Pak uz to bylo jakesi gramlave. Nejak to ztratilo jiskru a sjelo to do lacineho braku. Chybelo mi tam vice setkani s Ianem, vetsi strety mezi nim a Isaiahem. Seznameni rodiny s Maritzou. Atd. Atd. Atd. Proste jako ve vetsine knizek konec tak zrychlili, ze sem snad ani nestacila mrknout a docitala jsem epilog, kterej mi toho moc nerekl.
Hodnoceni je teda takove, ze do doby, nez se objevil Ian 4 hvezdice a pak uz jen sestupna tendence...

Evka3814
13.04.2019 3 z 5

No obálka je luxusní:),ale kniha sama o sobě mě docela zklamala. Příběh se táhl,chyběla tam nějaká akce.

lovemanner
12.04.2019 5 z 5

To je tak uzasna kniha!!

lusitta05
11.04.2019 4 z 5

Celkom pekná kniha, obom som držala palce aby k sebe nakoniec našli cestu, takže koniec ma potešil. Odporúčam.

jani.ruzicko
11.04.2019 4 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha autorky =) Dávalo to smysl, bavila jsem se, dojala, příběh si udržel moji pozornost..., takže vše,co od knížky očekávám.
Asi jsem na konci čekala trošku víc zápletky s jeho bratrem, i důvodů, proč byl Isaiah, tak odtažitý a nechtěl si pouštět nikoho k tělu - konec byl prostě takový rychlý, možná až odbytý, ale i tak se to dalo.
Mohu doporučit =)

Damienronnie
10.04.2019 5 z 5

Kniha super. Prečítaná za pár hodín :)

MarKy95
10.04.2019 4 z 5

Krásná kniha. :)

domina
10.04.2019 5 z 5

Moc moc povedená kniha, několikrát jsem si pobrečela. Líbilo se mi, že hlavní postavy nejsou žádní ufňukánci a nic před sebou netají a také že oba udělají co je třeba pro šťastný život..a obálka se také povedla.

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze