P.S.: Nesnáším tě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404283/p-s-nesnasim-te-6TH-404283.jpg 4.1104
Série:

P. S. (1.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Beta-Dobrovský
Orig. název:

P.S. I Hate You (2018)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha P.S.: Nesnáším tě

Přidat komentář
tynka65
včera

Já po prectených hodnoceních tady čekala prostě mnohem víc. Nápad pěkný, příběh taky, ale něco mi v knížce prostě chybělo.

havrmoni
21. června

Čekala jsem něco podobně sladkého, jako Nebezpečné iluze a jelikož jsem byla už přeslazená, tak jsem se docela obávala, jak se mi bude líbit. A kupodivu líbila. Hezký příběh.

misak94
08. června

Anotace mě hodně navnadila na knihu, očekávala jsem něco trochu jiného, než jaký nakonec příběh byl. Vůbec to nebylo na škodu :) Příběh plynul, jen jsem si říkala, že to vlastně bude až moc předvídatelné. Můj omyl. Zvrat děje nechyběl a byl jen ku prospěchu celého příběhu takže palec nahoru. Každopádně ani tak nemůžu dát lepší hodnocení, něco mi tam vážně chybělo

astra3
06. června

Moc pěkná kniha. Tohle se dost povedlo. Jen tak dál. Doporučuji.

malazluta
04. června

Příjemné překvapení, přiznávám, že jsem podle názvu / anotace jsem čekala něco jiného, ale v konečném výsledku z tohto vyšla kniha líp než očekávání.

Saryinka
02. června

Nebyla to špatná kniha. Děj by mohl být podle mě víc rozvinutý a některé detaily víc propracované, ale i tak to byla příjemná jednohubka s trochou erotiky :)

kolacky
27. května

Milé překvapení! Určitě tuhle knížku zkuste, přátelé!

Mellisek
26. května

Takové milé nenáročné čtení. Velice pěkná pohádka o dvojici hlavních hrdinů od začátku do konce. Líbí se mi vyprávění ze strany hrdinky a i hrdiny. Celkově mám tvorbu W.R. ráda, jelikož je to příjemný oddech s růžovými brýlemi na očích.


Autor a jeho další knihy

Winter Renshaw

Winter Renshaw
americká

Kniha P.S.: Nesnáším tě je:

v Právě čtených5x
v Přečtených129x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených3x
v Knihotéce75x
v Chystám se číst199x
v Chci si koupit40x