PS: Nesnáším tě

PS: Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 424 98

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

Honey0105
30.01.2024 1 z 5

Hledala jsem oddechové čtení. Nakonec šlo asi až o moc velkou oddechovku. Co se mi v knize líbilo byla jména hlavních postav, ta byla opravdu originální.
Začátek byl docela slibný, ale pak to jen ztrácelo a ztrácelo. Necítila jsem žádnou chemii, příběh byl napsaný, jak kdyby to psala 12ti letá holka. Konec nebyl ani dojemný, bylo to napsané tak uměle, že to nebudilo žádné emoce.
Neříkám, že už od autorky nic nepřečtu. Já jsem takovej masochista, že když hledám něco u čeho nemusím přemýšlet, tak ráda sahám po jakékoliv romantice. Takže možná někdy příště a třeba to bude lepší.

Knihotyna
04.01.2024 3 z 5

Isaiah a Maritza jsou dva cizí lidé, kteří si na poprvé úplně nesednou. Vzhledem k tomu, že Isaiah je voják a Maritza se mu neustále plete do cesty, rozhodne se s ním strávit týden než odjede - každý den bude něčím výjimečný. Důležité je však jedno - nezamilovat se.
Knížka ve mě zanechala rozporuplné pocity. Rozečetla jsem ji už v prosinci a na začátku ledna jsem se k ní vrátila - nebyl problém skočit do děje a hned jsem věděla, která bije. Knížka je také poměrně čtivá, takže máte rychle přečteno :).
Bohužel, já jsem nenašla vztah k hlavním hrdinům - hodně se opakující, plytcí, nevyzrálí. Styl humoru, který v knize je je dosti specifický a nemusí sednout každému - ve své podstatě je to morous vs. naivka :D.
Konec knihy je trošku zrychlený a je do něj narváno až příliš klišé.
I tak mám v plánu se pustit do autorčiných dalších knih.

Ála1968
23.11.2023 5 z 5

Nádhera,tohle vážně bylo krásný.Hodně dojemný příběh,jen jsem celou dobu doufala,že autorka nenechá Isaiaha umřít v Afganistánu,i když to by nebyla pak ta správná romantika.Každopádně poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně od slz.Bylo to úžasný a já doufám,že další díly budou ve stejném duchu

pollyn
04.09.2023 2 z 5

Nějak mi nesedli hlavní hrdinové a tak nadšená nejsem. Navíc rozuzlení zápletky bylo jak z rychlíku...

Sixtínka
19.06.2023 4 z 5

Pohodová oddychovka. Nemala som od knihy priveľké očakávania, a možno práve preto ma celkom príjemne prekvapila, lebo nebola plná sexu a neustáleho klišé.

Jacinda123
14.01.2023 4 z 5

Celkom zaujímava ľahká oddychovka.

MAU256
26.03.2022 5 z 5

"Před pár měsíci jsem se ztratil ve tvém úsměvu a našel jsem se v tvých polibcích. Byla jsi ta pravá. Já jsem se jen bál si to připustit. Kdybych ti to řekl dřív, možná bys teď už byla moje. Nejspíš se snažím říct... počkej na mě."

Byla to hezká romantická knížka. Líbil se mi ten jejich týden sobot. Úplně mne mrzelo, že už byl konec. Už se těším na další dílo autorky. Knížku pro romantická srdíčka mohu jen doporučit.

Mufka
05.03.2022 4 z 5

Knihu jsem si vybrala podle názvu, rozhodně byla má představa hlavního hrdiny naprosto odlišná od obálky.. :-) Příběh to byl zajímavý, zápletka taky a jak se říká, pokud to nedopadlo dobře, ještě to neskončilo, a tak tomu bylo i v případě téhle knihy.

Pedruska01
12.01.2022 4 z 5

Na knihu jsem se celkem těšila a koukala jsem po ní už dávno. Anotace zněla dobře, takže jako oddechovku, proč ne. S autorkou jsem už tu čest měla a nebylo to vůbec špatné, tudíž další známka jít do toho. Četlo se to rychle a dobře. Mělo to dobré tempo, vůbec nebyl problém. Styl i forma mi seděli. Téma nebylo asi úplně originální, ale i tak jsem si to užila, bylo to zajímavé.
Hlavní hrdinka Maritza mi ze začátku přišla krapet jinačí než po pár stránkách. Možná to dělalo to, že jsem na knihu neměla moc čas, a tak jsem ji měla dlouho rozečtenou. Nebylo to však nic ve zlém či špatném světle. Ve výsledku jsem si tu holku oblíbila. Nevadila mi, místy se mi i dost líbila. Byla hodně živá a aktivní, ukecaná. Samozřejmě našlo by se něco, co bych udělala jinak, ale tak co - každý jsme nějaký. Měla docela "zajímavou rodinu". Překvapilo mě, v čem žije a přitom si musí vydělávat. Jako jo, je to správné, ale... asi to prostě nečekáte. Žila i v dost zajímavém místě.
Druhý hlavní hrdina Isaiah měl neskutečně děsný jméno. Ono vlastně ani hrdinka to dvakrát nevyhrála. Každopádně ten týpek se mi líbil. Nebyl dokonalý, nohama na zemi, starostlivý, obětavý. Takový možná klasický hrdina, co se neváže, v rámci možností si užívá, ale přitom srdce na pravém místě. Musím toho chlapa obdivovat - být voják a na misi je... šílený, odvážný, úctyhodný, nesobecký a zatraceně pitomý ve smyslu svých blízkých, které nechává za sebou. Je to tak rozporuplný. Nevím, jestli ho obdivovat nebo být naštvaná, kdybych byla v kůži některé z postav v jeho okolí. Na konci byla dobrá zápletka s jeho bratrem. Tohle jsem nečekala a líbilo se mi to. Přesto... pěknej šmejd.
Ten vztah mezi hlavními hrdiny byl tak neskutečně nepravděpodobný, až to bylo milé. Jako... týden společných zážitků včetně pár dopisů, co končí láskou na celý život? Vážně?! Jako fantazie dobrý, ale děsně vzdálený alespoň kapce reality. Velká pohádka pro dospělé.
V každém případě se mi příběh líbil. Byl dost jednoduchý, oddechový, milý, rychle plynul. Točil se převážně jen kolem hlavní dvojice. Nic pořádně závažnějšího anebo průserovýho se na vedlejší koleji neřešilo. Nebylo to bohužel top, a to více směry a mouchy tam prostě jsou, ale zase na druhou stranu, proč ne. Jasně, mohlo to být víc rozepsané, dovysvětlené, dotažené do konce, míň růžové, ale pokud tam člověk nebude hledat jen to špatné, tak si to užije. Alespoň já si to užila. Epilog mi tam moc neseděl. Nevím, lehce zvláštní. Kdyby to skončilo poslední kapitolou, bylo by to ok, ale tahle? Dostali jsme zase nějaké info, které ne-úplně bylo rozvedeno. Prostě šup, plác, po třech letech a tečka. Měla bych asi pár dotazů. A to vlastně nejen k epilogu, ale celkově k příběhu. Cením ale, že mi ze samotného konce netrnuly zuby.
Na závěr - je to takový hezký, místy hloupoučký příběh, který je čtivý. Bavilo mě to. Celkem se těším na další díly z této P.S. série. Odpočinková, velmi nenáročná a lehce romantická četba. Nemám problém doporučit i když to není nijak hluboké, hodnocení musím lehce stáhnout dolů, mezi 3,5-4*, protože několik kazů tam je, za srdce mě to až tak nevzalo - bohužel, a určitě se to dalo podat lépe. Však, proč ne. :)

Kešu1981
07.12.2021 1 z 5

Jako pardon, ale tohle neberu. Nemělo to - nic! Žádná chemie, žádné jiskření, žádná šťáva, žádnej humor, žádná romantika - nic... prostě nudaaaa!
Po přečtení příběhu Sliby chyby, což byla taky bída, jsem chtěla dát autorce šanci, ale bohužel...
Tu hvězdu dávám jen za obálku!

Mondaika
19.09.2021 2 z 5

Krásná oddechovka. Jen ten konec byl až trochu moc rychle utnut jiným směrem než by mohl být a dodal by tomu větší kouzlo, ale také více stran...

Kristy.Seb
19.08.2021 4 z 5

Myšlenka na to, co by mohlo být, je stejně bolestivá jako zlomené srdce.

Jednoznačně nejlepší díl této série. Příběh mě bavil. Každý by měl aspoň dělat něco, aby vystoupil že své rutiny.

tanecnica
06.05.2021 4 z 5

Tohle mě bavilo. Příběh je moc hezký, uvěřitelný, nechybí romantika, ale není to blbé, přitažené za vlasy. Nudit se určitě nebudete. Navečer na vyčištění hlavy po práci je to ideální čtení.

AnDyB
05.05.2021 4 z 5

Oddechovka klasická romantika ;) precteno za dva dny. Někdy až moc prehnane emoce zničehonic ale v pohodě. V jedné části jsem si myslela ze je to jasné předvídatelný ale v úseku mě kniha překvapila za to má velké +

Janinkniznisvet
04.04.2021 5 z 5

Kniha se četla rychle. Některé sexuální scény bych vymazala nebo upravila. Líbilo se mi jak si posílají dopisy. Miluji ročně psané dopisy. Kniha se rychle četla. Byly pasáže kdy jsem musela zatlačovat slzy. U knihy jsem si odpočinula. Měla jsem ji v rámci knižní štafety.

Jita160
30.03.2021 5 z 5

PS:Jo taky jsem ho nesnášela!!!!
Pak mě ho bylo strašně líto a pak jsem ho milovala.
Neváhejte a nenechte si ujít příjemný,napínavý a lásky plný příběh.

Áža707
09.03.2021 1 z 5

(SPOILER) Bohužel rovnou musím říct, že mě kniha neoslovila, tak jak jsem čekala. Už pár dnů jsem měla chuť se pustit do něčeho příjemného oddechového a když mi přišla kniha, tak jsem odložila jiné stranou a pustila se do této.

I když normálně mi červená knihovna nevadí a mám plno knih na svém seznamu přečtených. Tak tohle bylo úplně mimo. U knihy jsem se nudila. A trochu zajímavý to začalo být kolem dvousté strany a to je docela smutné když si vezmete celkový počest stran.

Postavy obě dvě byly takové nevýrazné a až moc často si opakuji, že se do sebe nezamilují. Ani jednu z postav jsem si neoblíbila, nebyly mi vůbec sympatické a chemie podle mě u nich vůbec nefungovala. Vlastně bych je oba nejraději propleskla a rozhodně by mi zrovna u těch dvou nevadilo, kdyby se nekonal happyend.

Akce byla nulová a jak jsem již psala výše začalo mě to bavit až ke konci, kde se objevil trochu nějaký zvrat. Rozhovory podle mě byli naprosto plytké a nezáživné. Styl psaní byl krkolomný v plno úsecích. Bylo zde plno příležitosti, co se dali využít, ale bohužel autorka je nerozvinula dal. ⚠️ Možný SPOILER: byla bych raději, kdyby zde doopravdy byla amnézie a nějak se to následně řešilo, než to co vlastně v knize proběhlo. ⚠️

Abych jen nebyla hnusná, tak je to taková jednohubka, sama jsem to přečetla za dva dny. Obálka je pěkná. Je to přehnaný klišé a doopravdy se u toho nemusíte nijak výrazně soustředit. Jinak nevím, co bych ještě kladného napsala. Pardón...

⭐ 1/5

Vendulik
05.02.2021 4 z 5

Kniha byla dobrá. Příběh super. Ale bylo to na mě moc rychlé a krátké. A erotické scény tam vůbec být nemusely.

johana3160
30.01.2021 4 z 5

No pani:) nejsem si presne jista proc, ale tohle stalo za to. Netvrdim, ze je to buh vi jak originalni, buh vi jak uzasne, nebo dokonale. Ale autorce se podarilo me udrzovat polovinu knihy v trvalem napeti jak se to vyvrbi. Dokonce jsem ani nekoukala na konec jak mam ve zvyku (aspon ne moc). Na jednu stranu mi to obcas prislo zdlouhave, ale presto to zdlouhave nebylo. Nevim jak to popsat. Podobne smisene pocity jsem z knihy nikdy nemela. Jsem zvedava, na dalsi dil.

kacenka6144
02.12.2020 5 z 5

Zatím jsem dala 4* a počkám, jak se budou vyvíjet další díly série. Už jsem přečetla spoustu knih, které opisovaly příběh jedna od druhé a lišily se jenom v detailech. Tenhle příběh byl pro mě příjemně jiný. I když samozřejmě se stejným koncem. A psaní dopisů je vlastně taky docela fajn. Tak jo, nakonec všech 5*

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze