P.S.: Nesnáším tě

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi mě zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404283/p-s-nesnasim-te-6TH-404283.jpg 4.133

P.S. I Hate You (2018)

Vydáno:, Beta-Dobrovský

Kniha P.S.: Nesnáším tě

keiko33
včera

Za mna sklamanie. Pribeh mal potencial, ktory autorka nevyuzila naplno. Od autorky som citala Absint a ten som zhltla, preto som siahla po jej dalsej knihe. Zaciatok bol celkom fajn, no poslednych 100 stran jedna nudna a nepremyslena zlatanina. Styl pisania strasne nudny a opisy sexualnych scen katastrofa, tie som preskakovala, vobec nemali stavu. No mam pocit, ze je to aj prekladom, je dost slaby. Davam 3*, aj to len pre peknu obalku.

Kris204
předevčírem

První půlka zajímavá, vtipná a dobře čtivá, ale ten konec.. uspěchaný, nelogický, nedotažený.. Chtělo by to natáhnout knihu aspoň o 50 stránek a vše dovysvětlit.

Maruš.D

Kniha rozhodně měla potenciál. Začátek super! Seznamování se bylo krásně napsáno a nenudilo. Bylo to originální. Dopisy byly romantické a taky se mi líbily. Potom to šlo ale docela do kopru. Absolutně nedotažené, uspěchané. Co se stalo s tim Mylesem? O Ianovi ani nemluvim. Od všeho tam byl jen kousek a tak si můžete jen domýšlet. Epilog mi taky zrovna dvakrát smysl nedával. Byl tam jak vhozenej z jiné knihy...
Mě se to teda líbilo, ale ten konec mě zamrzel. Nicméně i tak dám 4* a možná se někdy ke knize vrátím. Protože ačkoliv tam byl rychlý konec, stále je to Happy End a ty já miluju :-)))

Kiwicatko

Obalka je fakt bozi, kdyz to porovnam s obalkou Mila Briget chci te, tak tohle je naproste nebe a tamto je propast na dne oceanu :D

Pribeh se mi libil az do doby, nez na scenu dorazil Ian. Pak uz to bylo jakesi gramlave. Nejak to ztratilo jiskru a sjelo to do lacineho braku. Chybelo mi tam vice setkani s Ianem, vetsi strety mezi nim a Isaiahem. Seznameni rodiny s Maritzou. Atd. Atd. Atd. Proste jako ve vetsine knizek konec tak zrychlili, ze sem snad ani nestacila mrknout a docitala jsem epilog, kterej mi toho moc nerekl.
Hodnoceni je teda takove, ze do doby, nez se objevil Ian 4 hvezdice a pak uz jen sestupna tendence...

Evka3814

No obálka je luxusní:),ale kniha sama o sobě mě docela zklamala. Příběh se táhl,chyběla tam nějaká akce.

lovemanner

To je tak uzasna kniha!!

lusitta05

Celkom pekná kniha, obom som držala palce aby k sebe nakoniec našli cestu, takže koniec ma potešil. Odporúčam.

jani.ruzicko

Pro mě zatím nejlepší kniha autorky =) Dávalo to smysl, bavila jsem se, dojala, příběh si udržel moji pozornost..., takže vše,co od knížky očekávám.
Asi jsem na konci čekala trošku víc zápletky s jeho bratrem, i důvodů, proč byl Isaiah, tak odtažitý a nechtěl si pouštět nikoho k tělu - konec byl prostě takový rychlý, možná až odbytý, ale i tak se to dalo.
Mohu doporučit =)

Winter Renshaw