P.S.: Nesnáším tě

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi mě zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404283/p-s-nesnasim-te-6TH-404283.jpg 4.151

P.S. I Hate You (2018)

Vydáno:, Beta-Dobrovský

Kniha P.S.: Nesnáším tě

Evitsa
předevčírem

Mě se líbilo jak byla kniha napsaná a jsem ráda,že to nebylo přemrštěné,ale reálné a taky,že neotěhotnila jak je jindy typické.Myslím ze všeho tam bylo akorát .

Obal knihy je pěkný,ale zase s dějem nemá nic společného,ach jo,PROČ někdo nečte ty knihy než k tomu udělají přebal....???????? moc práce?lenost?

anishta
předevčírem

Nečekala jsem tak hezky romantický příběh. Dost mě to překvapilo a jsem ráda, že je dala autorce ještě šanci. ????

prcek19
předevčírem

Jsem neskutečně ráda za knihu, která není na téma šéf a sekretářka..bavila mě od začátku do konce..moc se mi líbily i dopisy,které autorka do své knihy vložila..jednoznačně je tohle pro mě nejlepší kniha od autorky a doporučuji ji

lucie2952

Autorku mám ráda, ale tahle kniha byla nic moc. Vůbec mě nebavila. Dialogy byly nudné a skoro o ničem. Dle popisu jsem čekala něco víc.

-Sinéad-

Kniha nebyla špatná, četla se dobře, ale autorčiny předchozí knihy byly lepší.

keiko33

Za mna sklamanie. Pribeh mal potencial, ktory autorka nevyuzila naplno. Od autorky som citala Absint a ten som zhltla, preto som siahla po jej dalsej knihe. Zaciatok bol celkom fajn, no poslednych 100 stran jedna nudna a nepremyslena zlatanina. Styl pisania strasne nudny a opisy sexualnych scen katastrofa, tie som preskakovala, vobec nemali stavu. No mam pocit, ze je to aj prekladom, je dost slaby. Davam 3*, aj to len pre peknu obalku.

Kris204

První půlka zajímavá, vtipná a dobře čtivá, ale ten konec.. uspěchaný, nelogický, nedotažený.. Chtělo by to natáhnout knihu aspoň o 50 stránek a vše dovysvětlit.

Maruš.D

Kniha rozhodně měla potenciál. Začátek super! Seznamování se bylo krásně napsáno a nenudilo. Bylo to originální. Dopisy byly romantické a taky se mi líbily. Potom to šlo ale docela do kopru. Absolutně nedotažené, uspěchané. Co se stalo s tim Mylesem? O Ianovi ani nemluvim. Od všeho tam byl jen kousek a tak si můžete jen domýšlet. Epilog mi taky zrovna dvakrát smysl nedával. Byl tam jak vhozenej z jiné knihy...
Mě se to teda líbilo, ale ten konec mě zamrzel. Nicméně i tak dám 4* a možná se někdy ke knize vrátím. Protože ačkoliv tam byl rychlý konec, stále je to Happy End a ty já miluju :-)))

Winter Renshaw

Winter Renshaw