P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/bmid_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4 878 209

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Like You , 2016

Etule
07.06.2019 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala: "Sakra, to je to až tak předvídatelný? Jako vážně?" Jenže jak jsem četla dál, tak mě to prostě vtáhlo a přestalo mě to totálně vadit. Lily byla tak krásně mimo, že jsem jí prostě musela fandit. A i mladík z dopisů si mě časem získal. ;) Takže za mě zase super, tuhle autorku prostě miluju a každým svým dílem mi dokazuje, že naprosto oprávněně. Ještě že budou další knihy. :)

Knizky_a_ja
06.06.2019 5 z 5

Totální klišé, ale psané způsobem, že mi to vůbec nevadilo.
Kasie West umí psát :)

Liduka
06.06.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha od Kasie. Dokonce si troufám říci, že se mi zatím líbí nejvíc. Lily byla, společně se svou rodinou, správně trhlá. Navíc kdo z nás by netoužil po tajném ctiteli a psaníčkách od něj? SPOILER: Doufala jsem, že oním tajemným klukem bude právě Cade :-) Škoda, že autorka nenapsala, jak dopadla Lily v soutěži.

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu milé čtení! Lily je tak hrozně divná, až si ji člověk musí oblíbit. Celou dobu jsem tak trochu tušila, kdo si s Lily dopisuje, a když se to cca v půlce knihy odtajnilo, trošku jsem doufala, že si z nás čtenářů autorka trochu střílí a bude to úplně jinak.
Nicméně čtení jejich dopisů bylo tak milé, až jsem se kolikrát nad knihou opravdu culila.
Co mě trošku mrzí je konec. Bylo to až příliš rychlé. Určitě bych snesla kapitolu nebo dvě, abych si Lily a pana neznámého ještě užila. Ale na hodnocení to nemá určitě vliv. To je jen moje zbožné přání. :)

whiolet
25.05.2019 3 z 5

Tak jsem si myslela, že mě to bude bavit jako Všem klukům, které jsem milovala,ale bohužel, tohle mělo opačný efekt.
Už od páté kapitoly jsem uhodla záměr autorky a záhadného dopisovatele, a to mi fakt vadilo.
Na rozdíl od výše zmíněné knížky tohle bylo takové jednodušší a dost ploché čtení.
Byla to taková průměrná jednohubka na jeden večer.

4761
22.05.2019 3 z 5

Starnu.. Kniha se určité bude líbit nactiletym

PetraBery
13.05.2019 4 z 5

Už dávno nejsem cílová skupina, pro kterou jsou psané knihy této autorky. Ale i přesto po jejích knížkách někdy ráda sáhnu. A i tentokrát spokojenost. Hezký příběh Lily a jejího neznámého dopisovatele se čte opravu lehce, autorka nezklamala.

sola_lupa
09.05.2019 5 z 5

Stále je mou nejoblíbenější knížkou od autorky "Náhradní kluk", ale to je asi tím, že jsem ji četla první. Každopádně tahle byla také skvělá, nemám jí co vytknout. Plusové body za: nedorozumění, které je dost napínavé, a když dojde k rozuzlení, tak člověk kouká jako puk, rýpavé poznámky od postav a psychologické postupy ve stylu: když udělám tohle, budou se smát, ale když udělám tohle...
A ještě jedna věc: díky překladatelce, verše písniček v českém podání se jí rozhodně povedly.
Ano, vážně je to super kniha, jděte do toho.

_Steff_
03.05.2019 5 z 5

Takže....ze začátku mě knížka vůbec nebavila a do čtení jsem se musela nutit, ale asi po 80 stránce mě kniha začala bavit a poté jsem ji přečetla na jeden zátah. Nakonec jsem ráda že jsem ji přečetla.

alzbeta4340
03.05.2019 5 z 5

Z pozice čtenářky - maminky se mi tahle kniha jeví jako ideální romantické čtení pro dospívající dívky.

keiko33
25.04.2019 5 z 5

Kniha ma urcite opravnene hodnotenie. Mila romanticka oddychovka o stredoskolskej laske. Lili bola spravne strelena, parkrat som sa poriadne zasmiala. Ak mate chut vratit sa do pubertalnych cias, urcite odporucam.

Džungle_knih
24.04.2019 3 z 5

Od první čtvrtiny knihy jsem věděla, jak to skončí. Žádný zvrat, občas klišé. Na tyhle knihy jsem už asi stará.

Peace
23.04.2019 5 z 5

"Všichni chtějí mít to, co nemají."

Tato kniha se mi od autorky líbila zatím nejvíc. Sympatické postavy (Lily mi opravdu přirostla k srdci), čtivý děj a nepopírám - své udělala i hudba, která je v příběhu hodně přítomná.
Prostě super!!

ada1182
22.04.2019 5 z 5

Třetí kniha od této autorky a opět nezklamala. Dočetla jsem poslední stránku a říkala si: to už je konec :-(
Krásná kniha. :-)
Těším se na další.

Kamilajznik
22.04.2019 5 z 5

Tohle se mi libilo. Romantika, oddechovka.

Blahona

Naprosto dokonalé oddychové čtení

viola5163
20.04.2019 5 z 5

Bylo to odpočinkové a zábavné čtení.Konec byl povedený.Těším se na další knihy.

subisi
19.04.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem! Opravdu skvělá a milá oddechovka.

peitho.1
12.04.2019 5 z 5

Kasie West se rychle zařadila mezi mé oblíbené autorky. I když už dávno nejsem cílová skupina, tak mě její knihy neskutečně baví a tahle není výjimka. Je to milé a úsměvné, prostě super oddechovka na jedno, dvě odpoledne.

laura
12.04.2019 5 z 5

Chvíli trvalo, než jsem se začetla, a hlavou mi letělo něco jako: No zase tak úúúžasné, jak se píše v komentářích to tedy není. Ale nakonec - bylo. Krásné, něžné, hravé, přesně takové, jak jsem očekávala. A já je oba milovala. Jistě, překvapení se nekoná, protože od začátku je jasné, jak to bude. Ale o to přece vůbec nejde. Knížka mi dala přesně to, co jsem hledala - a o tom to je. Pořád mám na tváři ten zasněný, připitomnělý úsměv a to mi rozhodně už dávno není sedmnáct :)

dopisy láska hudba pro dospívající mládež (young adult) anonymní dopisy

Kasie West
americká, 1976