P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

KateřinaW.
14.09.2021 4 z 5

Mě to bavilo. Bylo to takové osvěžující letní krátké čtení. Určité pasáže mě donutily zamyslet se nad životem. Bylo také zajímavé nahlédnout do života slavné osobnosti, na kterou jsem změnila po přečtení knihy názor. Ilustrace jsou skvělé.

Nikol681
08.09.2021 2 z 5

Ty jo, od knížky jsem měla velká očekávání a kromě krásných ilustrací, pro mě byla bohužel zklamáním..

EmillyT
20.08.2021 1 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a téma se skvěle hodilo ke splnění jednoho z bodů knižní výzvy. Z knihy jsem zklamaná, jediné, co mohu pochválit, jsou ilustrace. Jednotlivé kapitoly jsou jen neuspořádané myšlenky, které nejsou vtipné, ani pro mě neměly hloubku k zamyšlení. Čtení mě bohužel vůbec nebavilo.

lindaofarim
19.08.2021 5 z 5

Super kniha. Potěší všechny matky, které se poznají v mnoha situacích. Moc se mi líbil i pohled d zákulisí slavné herečky.

jadunka
15.08.2021 4 z 5

Graficky naprosto skvěle zpracovaná kniha. Textově milá oddechovka na léto se sem tam zajímavými myšlenkami.

VůněKnih717
14.08.2021 3 z 5

Ono se to nečte špatně, takové deníkové zápisky, ale četla jsem to cca tři měsíce zpátky a upřímně jsem si z té knihy nezapamatovala (neodnesla) vůbec nic :-)

EvikU.
21.07.2021 4 z 5

Hezká oddychovka, takové to přemýšlení o životě, lásce, dětech, práci, štěstí, zdraví,... Vlastně o všem. Takovéhle úvahy mám ráda, ve slohu je úvaha můj oblíbený útvar. Úvaha snese a pojme všechno.

V něčem jsem se viděla, v něčem ne, jak už to tak bývá, protože každý jsme jedinečný originál. Nejdůležitější je v životě láska, tečka. Líbilo se mi na knize i to, že je originálně udělaná, moc krásné ilustrace a provedení. A pak pro mě má zvláštní význam, protože jsem ji dostala od dcery, když jsem jednou neměla svůj den, byla jsem hodně smutná a ona byla někde na výletě a tuto knihu mi koupila, aby mi udělala radost. Miluju svoje děti nade vše.

Knihu doporučuji. Je hezky napsaná.

PepkazDepka
11.07.2021 3 z 5

Dobre sa to citalo, miestami vtipne, miestami poucne. Fajn letne citanie.

leleia
09.07.2021 1 z 5

Říkali mi: nesuď knihu podle obalu... A stejně jsem si ten blábol koupila. Obálka zajímavá, ilustrace nádherné. Tím moje chvála končí. Tato kniha nebyla ani vtipná, ani zajímavá, byla to prostě strašná nuda. Halabala naházené myšlenky bez smyslu a pointy.

marrie5227
04.07.2021 5 z 5

Aňa Geislerová patří spolu i se svou sestrou Ester k mým nejoblíbenějším herečkám, proto jsem s knihou moc dlouho neváhala. Přečetla jsem ji skoro na jeden nádech, občas si poplakala, občas se zasmála. Po grafické i obsahové stránce je velmi příjemná a můžu vřele doporučit.

JeKa
28.06.2021 4 z 5

Tahle knížka se mi hodně líbila po grafické stránce a to byl nakonec i důvod, proč se po ní sáhla, navzdory k tomu, že paní Geislerová k mým oblíbeným herečkám zrovna nepatří. Musím upřímně říct, že jsem byla velmi mile překvapena a zhltla jeden fejeton po druhém jak jednohubky na Silvestra. Ať už máte k autorce vztah jakýkoliv, rozhodně nakoukněte. Doporučuji.

Fiddis
23.06.2021 4 z 5

Aňu jako herečku mám velmi ráda, od knihy jsem ale velké očekávání neměla a musím říct, že mě mile překvapila. Témata sice byla čistě oddechová, ale styl psaní se mi velmi líbil. Byl barvitý, prostě bavil.

JFK117
19.06.2021 4 z 5

Čtivé, chytré, vtipné, upřímné.

Lenourt
08.06.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Dala bych čtyři hvězdičky, ale grafická úprava jako třešnička na dortu získala i tu pátou!

monika_v_trapu
25.05.2021 2 z 5

AUDIOKNIHA
Jde o asi zatím jedinou audioknihu, kterou jsem doposlechla až do konce. Jako plus jsou určitě krátké kapitoly, které vás pobaví, zasmějete se, nad některými vážnějšími tématy se zamyslíte, ale není to nic převratného. Moc se mi ale líbilo, jak to bylo načteno, to celé knize dodávala jistý šmrnc. Kdybych jí četla jako klasickou knihu, asi bych ji měla přečtenou rychleji, ale zmizelo by to, co se mi na knize líbilo asi nejvíc. Na pobavení je to fajn záležitost, ale nic hlubokého ani převratného to není.

RendyaDav
11.05.2021 4 z 5

U této knížky oceňuji upřímnost, celkovou otevřenost a vtip s jakým se autorka pustila do odhalování svého soukromí. Kniha je nádherně ilustrovaná. A ke konci se mi líbila moc tato část :aby si člověk uvědomil , že žít se má jen přítomností. Že není žádné potom a není ani žádné předtím. Říkejte vždycky ,co cítíte, těm , co to mají vědět. Nenechávejte nic na potom. Potom už totiž nic není...

Laughtubbe
24.04.2021 3 z 5

P.S. Můj názor na knihu byl před přečtením takový ... zapeklitý. Kniha mě lákala ale ne natolik abych ji z knihkupectví odnesla. Vždy jsem si ,už po xté, přečetla anotaci a zase ji vrátila zpět. Ale díky čtenářské výzvě jsem si knihu zvolila jako audioknihu. Velké plus bylo ,že ji načetla sama autorka. To vážně oceňuji. Příběh se mi ale líbil. Byla to kombinace deníku a vzpomínek. U některých pasáží jsem se dost nasmála. U jiných jsem zase musela dát pauzu a chvilku nad daným tématem popřemýšlet. Láska, vztahy, rodina, minulost, přítomnost.... Ač jsem knihu hodnotila 3, tak mně mile překvapila a můžu doporučit.

Knihomolka223
21.04.2021 4 z 5

Milé, pěkné počteníčko. Krásné ilustrace. Možná se to ke konci trochu opakovalo, ale i tak to bylo pěkné. Navíc občas proložené i vtípky, takže jako taková oddechovka je to ideální.

LucieT
09.04.2021 2 z 5

Některé úvahy a myšlenky byly fajn, ale jinak je kniha taková neslaná - nemastná, neurazí - nenadchne. Co ale musím vyzdvihnout, jsou ilustrace, ty jsou opravdu parádní a skvěle se k jednotlivým kapitolám hodí.

Křovinka
06.04.2021 4 z 5

Jako kniha na mě moc nezapůsobila, ale jako audiokniha s hlasem autorky při nenáročné práci se mi moc líbila ... je pravda, že na poslech právě tohoto druhu četby musí být nálada a neposlouchá na jeden zátah ... některé kapitoly jsou opravdu plné lásky a laskavosti a nutí k zamyšlení nad vlastním životem ...