P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

Šárka_D
26.12.2016 4 z 5

Tohle vůbec nebylo špatný. Nejsem Anina velká fanynka (vážně musí hrát v každém českém filmu?), tohle mě ale mile překvapilo. Sloupky převážně o lásce, rodině, dětech, vzpomínkách na dětství a dospívání jsou doplněny nádhernými ilustracemi, díky nimž kniha dostává výraznou nadstavbu.

Pentlička
24.12.2016 5 z 5

Knihu jsem původně vůbec neměla v úmyslu číst. Pak jsem ale uviděla obálku a zaujala mě na první pohled ilustracemi. Došlo mi, že by se mi kniha hodila do čtenářské výzvy, sáhla jsem po ní a nelituju. Překvapila mě, místy dojímala, inspirovala, vedla k přemýšlení a především velmi potěšila, pohladila duši.

Val
21.12.2016 5 z 5

Neuvěřitelně milá knížka. Lehkost a vtip vyprávění mě bavil a ve spoustě situací jsem se našla. Plusové body za kouzelné ilustrace.

terkavelcova
20.12.2016 5 z 5

Aňa je skvělá vypravěčka a její trefný humor miluju :) velký palec nahoru ! :)

lenkaabooks
19.12.2016 4 z 5

Milé čtení. Aňa má zjevně talent nejen ke hraní, ale má co říci i v psané formě. Čtvrtá hvězdička je za ilustrace, které knihu tak skvěle doplňují a tak moc se mi líbí. Sesterské pouto je znát.

Drahuš
16.12.2016 5 z 5

Aňa je skvělá, mám ji ráda jako herečku a teď i jako spisovatelku. Je velmi talentovaná. Její kniha je pro mě pohlazení na duši, četla se skvěle.

jaja10
12.12.2016 3 z 5

Pěkná, pozitivní kniha, která nás občas donutí k zamyšlení. Pobavila jsem se a i ilustrace ke knize jsou opravdu velmi, velmi působivé.

kika 13
05.12.2016 5 z 5

Milé čtení.Pohlazení po duši přeji si,aby Aňa napsala další knížku.

Ownkai
05.12.2016 5 z 5

Za sebe jen mohu říct, že jsem snad nic krásnějšího a milejšího ještě nečetla. Je to opravdu krásná kniha o životě. Člověk se úplně začte, knihu zhltne naráz a já už teď doufám, že Aňa vydá ještě pár takových knížek, jako byla P.S. Nenudila jsem se, upřímně se u čtení smála a kolikrát i zasnila. Myslím, že se v té knize najde spousta lidí, určitě si to přečtěte.

wildprincess
04.12.2016 4 z 5

velice pohodové a příjemné čtení.....někdy je prostě potřeba si přečíst tento styl knihy. Nad některými úryvky jsem se docela dobře bavila :)

_Michelle_
28.11.2016 4 z 5

Když nepočítám dětství, tak jsem si vlastně nikdy před P.S. nekoupila knihu jen kvůli ilustracím. Tady však byly kresby tak povedené, milé a okouzlující, že jsem neodolala. Text pro mě představoval vlastně jen takový bonus, jakousi drobnou přidanou hodnotou, od které však člověk zpravidla žádné velké terno nečeká. Musím přiznat, že mé oči po stránkách běhaly rychle, nuda se nedostavila a ač zde nebylo nic novátorského, tak to byl příjemně strávený čas ve znamení přijetí vzkazu, že žít se má teď a tady, protože těžko říct zda bude zítra, či jaké to zítra bude. P.S. Carpe diem.

nef
25.11.2016 4 z 5

Nečekal jsem nic, ale dostal mnoho.
Velmi příjemné a pozitivní překvapení. Plno životních mouder, jednoduchých, ale platných. Je škoda tuto knihu přečíst jen tak na jeden zátah a pak se k ní nevrátit a nevypsat si pár důležitých myšlenek do života. A především podle nich žít. Asi nejhorší je na prahu života zjistit, že život byl promrhán (napsal jsem to slovo dobře, napsal, to druhé by asi tolik nevadilo:). Takže hurá do čtení a začít život žít tak, jak chci já, a ne, jak chce někdo jiný. To platí samo i pro mě, proto to tak zdůrazňuji.

Vyvedení knihy a ilustrace jsou naprosto parádní, kniha působí velmi pozitivně, opravdu dodává radost i na pohled.

Vždy jsem měl raději Tatianu před Aňou, ale touto knihou si u mě Aňa velmi šplhla.;) Nemohla tento deník napsat úplně otevřeně, kvůli bulváru, je potřeba číst mezi řádky, ale bezvedně a trefně si s tím poradila.
Jsem v podobném věku jako Aňa a v řadě případů si pokládám a hloubám nad stejnými životními otázkami, takže jsem rád, že v tom nejedu sám.
Malé nalákání úryvkem z knihy:
"Proberte se! Zastavte se, nadechněte se, vydechněte, nadechněte, vydechněte. Zasněte se...co vidíte se zavřenýma očima? Co cítíte? Myslím, že každý člověk opravdu sám nejlépe cítí a ví, po čem skutečně touží, ale naučili jsme se touhu ovládat, krotit a civilizovali jsme ji. Někdy je důležité udělat něco iracionálního! Nenechte se umrtvit, uspat a ustálit v ustalovači, který se jmenuje rutina, řád, konvence. ... ... choďte v pyžamu, zpívejte árie a uvědomte si, že jste to vy, kdo vytváří svou vlastní realitu. Oslavujte život!"
No nemá pravdu?
Nezbytné P.S. Možná jsem jedinej chlap, kterej tuto knihu četl, dočetl a ještě se mu líbila, ale to mi rozhodně neva!;)

pajuu
23.11.2016 3 z 5

Milé čtení, které mě občas donutilo zamyslet se nad tím, jak svůj život žiju já. Taky trošku náhled na to, jak žije svůj život paní Geislerová, že není tolik jiný od života běžného pracujícího člověka, který má rodinu, své problémy, sny a plány. Líbilo se a doporučuji přečíst, některé pasáže pohladí na duši a přimějí vás si uspořádat aspoň trochu to, co je v životě opravdu důležité, takové ty malé radosti všedního dne.

prostěkáťa
21.11.2016 5 z 5

Krásná knížka o obyčejných, ale vlastně nejdůležitějších věcech v životě.

kaktus0007
20.11.2016 5 z 5

Skvěle provedená knížka, moc mě bavila :)

netty
19.11.2016 5 z 5

Výborně jsem se bavila :)

kudrdlinka
18.11.2016 4 z 5

Jak napsala Panda92, je to knížka o všem a o ničem. Já jsem si ji musela dávkovat. Jednak proto, abych si ji déle užívala, ale také z důvodu, že mě číst víc fejetonů najednou nebavilo. Některé se mi líbily víc, některé míň, někdy jsem se zasmála, někdy zamyslela a někdy jsem na konci nevěděla o čem vlastně čtu.
No a jak už tu bylo mockrát napsáno, tak po výtvarné stránce je to krásná knížka. Nevím jestli jsem takhle ilustrovanou knihu pro dospělé někdy četla. Napadá mě jedině Zahradníkův rok od K. Čapka z nakladatelství Studio Trnka.

marketka7328
16.11.2016 4 z 5

Moc pěkně ilustrovaná kniha plná zajímavých názorů a životních postojů. :-)

Dimas
16.11.2016 4 z 5

Díky provedení je kniha jednou z nejkrásnějších v mé knihovně a půvabné čtení o životě vám rozhodně zlepší náladu.

hrabalikoval
11.11.2016 3 z 5

Tahle knížka zaujme už jenom samotným obalem - je prostě úžasný a jiný.
Na knížku jsem byla strašně zvědavá a těšila jsem se na ní a musím říct že nesklamala.
Není to knížka která ma klasický děj. Je to napsané stylem deníku, takže to na sebe nějak moc nenavazuje.
I přesto musím říct že knížka je čtivá a dává člověku podněty k zamyšlení :) Ukazuje že i život známé osobnosti se neliší od normálních.
Aňa vtipně ale i vážně popisuje části svého života což je pro lidi kteří ji mají radi je jenom plus.
Knížka je výborným společníkem jak ke kávě tak do postele s čajíkem a teplíma ponožkama :))