P.S.

P.S. https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267961/bmid_p-s-rvn-267961.jpg 4 1885 608

Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno. Příchod nových členů rodiny, odcházení těch starých, lásky, pády, úspěchy, problémy. Pět podivuhodných let, k nimž autorka přidala ještě několik dříve nepublikovaných textů.... celý text

bookwoman
08.02.2024 4 z 5

Příběhy mě bavily, je to takové příjemné a milé čtení. O to více je kniha zajímavá, když paní autorku známe jako skvělou herečku. Moc se mi líbily také ilustrace, které knihu posunuly ještě na úplně jinou úrověň.

Nikusha
20.11.2023 1 z 5

Kdyby to napsal někdo jiný, tak by to nikdo nečetl. Asi by to mohlo být dobré jen proto, že to napsala známá herečka. Kdo ji má třeba rád a chce se dozvědět nad čím přemýšlí. Jiný důvod mě nenapadá.

Winster
13.09.2023 3 z 5

Hezké milé a chvilkama i dojemné. Střípky každodenního života vlastně každého z nás.

Mon.CouCou
03.09.2023 5 z 5

Jako, toto není fér. Jak se může někdo narodit krásný, talentovaný, úspěšný, chytrý,... kurňa Aňo, vy jste u toho pánbíčka se protlačila do všech front s největším krajícem od všech darů :-)))
Kniha je soubor fejetonů, které mě ale příjemně překvapení. Narovinu-očekávala jsem brak a získala soubor myšlenek ze života, se kterými se i já ztotožňuju. Citlivým způsobem nahlížíme i do dětství Aňi, ale autorka je inteligentní, neodhaluje víc, než dovolila. Prostě čtivé, humorné a jak psal život sám.
Nečekejte ani žádné story z filmového světa. Aňa je hlavně osobnost. Žena. A myšlenkově, jak jsem z fejetonů poznala, hodně podobná-však jsme děti Husáka.
I když-já toho teda zvládnu hodně, ale toho kapra teda nezabiju. :-))

Knihu už seženeme jen z druhé ruky-když se zadaří, neváhejte-je nádherně zpracovaná včetně nádherných ilustrací a já ji teda dál do světa pouštět nebudu.

Zujaja
17.08.2023 5 z 5

Jsem mile překvapena, krásně se mi četla celá kniha.

Any26
02.07.2023 5 z 5

Úsměvná knížka - čtivá a vtipná.
Na knize velmi oceňuji její grafické zpracování - nádherně ilustrováno!
Pro mě to je knížka, která dokáže zlepšit den, proto doporučuji!

janina66
05.06.2023 1 z 5

Audiokniha.
Aňa ať se věnuje jen herectví. Tohle bylo nudné, až trapné. Ztráta času. vůbec se mi kniha nelíbila.

Lucie21352
26.05.2023 4 z 5

Na tuto knihu jsem narazila v antikvariátu, zvědavost mě přemohla a tak jsem si jí odnesla sebou domů. Je to přesně takové, jak je napsáno v popisu. Je to soubor fejetonů s příběhy ze života. Na Aně se mi vždy líbilo, že se nepřetvařuje, je taková jaká je a nebojí se říkat věci na rovinu. Takové jsou i její fejetony. Někdy vtipné, jindy dojemně něžné (když mluví o svých dětech a rodině). Vzhledem k formátu ani nelze se do knihy začíst a nechat se vtáhnout příběhem, ale je to příjemné čtení. Plný počet hvězdiček jsem nedala z jednoho jediného důvodu... fejetony nejsou úplně můj šálek kávy. Jinak doporučuji.

Aracely
01.04.2023 5 z 5

Moc hezké, pobavila jsem se.

MatBla
03.03.2023 5 z 5

Aňa mě mile překvapila, se spoustou jejich myšlenek a postřehů souhlasím, jen bych to neuměla takhle napsat.
Po výtvarné stránce je kniha nádherná.

sabina5156
30.12.2022 2 z 5

Ilustrace má na svědomí nejstarší ze sester. Jsou krásné a poetické, odpovídají určitému rytmu knihy. Obsah knihy je produktem spisovatelčina ega. Příběh je rádoby hlubokomyslný a poetický, přičemž vlastně vůbec ne. Několikrát se ocitáme na nějakého chatě a v ruce držíme čaj, limonádu, kávu nebo krupicovou kaši a píšeme dlouhý sloh a tom jak nám všechno voní. Jak se rádi naléváme červeným vínem a u toho píšeme slohy, rádi stojíme na balkóně a i o tom musíme něco napsat...kniha je v podstatě složená z drobných momentů, které v životě prožívá každý, jen by nikoho reálně nenapadlo o tom napsat knihu - minimálně nežijeme ve vesmíru, kde by si lidé nezačali ťukat na čelo, pakliže bychom se jim s tímto našim úmyslem svěřili.

Gabriela_K
22.12.2022 3 z 5

Z obálky a ilustrací jsem byla absolutně nadšená, což ale bohužel nemohu tvrdit o obsahu. Některé fejetony mě bavily, byly vtipné a zajímavé. Některé naopak vůbec, ničím mě nenadchly a přišly mi až zbytečné.
Zkrátka takové nemastné neslané čtení.

rumund
30.11.2022 3 z 5

Holt, takové ženské čtení, ale s tím jsem vlastně počítal. Nic náročného, ani nic překvapivého. Lehce jsem knihu za dva dny louskl. Jako herečku budu mít Aňu asi raději. Ale kniha nijak neurazila.

nikola6615
29.11.2022

Nedočetla jsem, odložila jsem ji v půlce a bohužel na po takové době mě nic nepřimělo se ke knížce zase vrátit.

brabofka
15.11.2022 3 z 5

Myšlenkové pochody AG mě trochu míjí. Nějak jsem se nedokázala napojit na její styl a uvažování. Někdy mi to přišlo, jak kdyby musela něco napsat a to co se jí honí hlavou je moc krátké. Tak to nastaví, nastaví a nastaví. Sem tam jsem se usmála, že vlastně jako matky jsme si dost podobné. Ale to bylo opravdu výjimečně. Jako nouzovka mi kniha pomohla překlenout čekací dobu na balíček s vybranou knihou a na splnění rezervace v knihovně. Nicméně jsem si potvrdila, proč nečtu časopisy podobného typu a fejetony v nich tuplem. Jo nicméně myšlenka "vyzdobit" knihu byla asi ta nejlepší co AG napadlo (jestli to napadlo jí). To se mi fakt líbilo. Proto 3*.

marketa7
08.11.2022 3 z 5

Pohodová četba s krásnými kresbami....

Ema22
15.10.2022 3 z 5

Příjemné, odpočinkové čtení před usnutím. Mnohdy jsem si užívala názorovou shodu. Podobné postřehy a náhled na to, co stojí za pozornost. Krásné ilustrace mě zaujaly na první pohled, hlavně ta potoční na straně 187.

barča990
19.09.2022 4 z 5

Kniha se mi četla dobře, pohodové čtení na prázdniny. Oceňuji krásné ilustrace.

georginaa
18.08.2022 4 z 5

Aňa knize přidala přidanou hodnotu a to v podobě nádherné ilustrace. Takových knih si vážím, ukáže nám víc z dané osobnosti a přiblíží tím svoji duši, myšlení. Není to jen žena, kterou vidíme jako herečku, ale především poodkrývá svůj vnitřní život.

Romanka687
26.07.2022

Za mě super odpočinková kniha na dovolené, Aňa je moje oblíbená herečka.