Ozvěny života

Ozvěny života https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356051/mid_ozveny-zivota-jOz-356051.jpg 5 23 14

Jak vypadá domácnost, do které se k přechodnému pobytu přihlásí mýval? Proč není možné zbohatnout chovem kachen a komu vadí, že se autu občas říká plechovka? Co šeptá řeka těm, kdo umí naslouchat, a kam odcházejí psi, když se naplní jejich pozemský čas? Odpovědi nabízí další neotřele úsměvná, něžná a zároveň hořce pravdivá kniha šumavské spisovatelky Barbory Dvorecké. Nechte si vyprávět příběhy plné smíchu i slz, příběhy o lásce, přátelství, věrnosti i zradě. Nechte se jimi okouzlit a přesvědčit, že i obyčejný život je plný zázraků…... celý text

pepe837
30.01.2021 5 z 5

Tato povídková kniha je skvělou volbou pro citlivé duše.Neváhejte.

Janinkniznisvet
10.11.2020 5 z 5

Moc hezká knížka. Plná zvířátek. Nejednou mi ukápla slzičká. Nesnáším týrání zvířat.
Dvě věty z knížky co se mi líbi:
Jak říct jedinému z těch desítek páru očí plný naději: Ty půjdeš se mnou domů. A těm ostatním: Vy zůstáváte......
Vím naprosto jistě, že psi duši mají. O lidech si totéž tvrdit netroufám...
S oběma větami musí na 1000% souhlasit.
P.S : adoptujte pejsky.

marprot
04.08.2020 5 z 5

Kniha, která člověka chytí za srdce. Nezklamalo ani pokračování knihy Doteky života.

pagac17
02.05.2019

Pobavil jsem se při čtení této publikace, je podána zajímavým a vtipným způsobem

JarmilaNovotna
25.01.2019 5 z 5

Moc hezká knížka plná citu.

Peršanka
19.10.2018 3 z 5

Námět skvělý, ale styl kostrbatý. Chtělo by to zjednodušit.

knihovniceS
22.08.2018 4 z 5

Milé čtení

Hell_Rihova
20.04.2018 4 z 5

Ozvěny života jsou opět krásnou knihou, která člověka dostane, rozesměje, rozpláče. Opět se v knize nachází úžasné ilustrace, nad kterými se opět rozplývám. Ale musím říci, že Doteky života se mi líbilo o něco málo více. Ale i tak si Barbora Dvorecká získala mé srdce.

Danago
10.03.2018 4 z 5

Doteky života se hodně dotkly mé duše a srdce byly smutné a hodně dojemné.Ozvěny se mě nedotkly tolik jako kniha Doteky života .
Tato knížka je více humorná už není tak smutná a dojemná. Tentokrát čerpá více ze života autorky. Jejího boje s počítačem, autem a s jinými každodenními nástrahami .

BabaJaga11
18.02.2018 5 z 5

Stejně jako "Doteky života" od téže autorky je i toto naprosto úžasná kniha. Ačkoli bych ji dokázala přečíst za odpoledne, podobně jako "Doteky" jsem ji četla po kouskách a vychutnávala si každou větu i nádherné obrázky.

Rodaw
07.01.2018 5 z 5

♥♥♥♥♥
Miluju.
A stejně jako Doteky - některé příběhy mi zlomily srdce... na milion kousíčků. Nezapomenu a děkuju za tak velký, silný a nezapomenutelný zážitek!

rarášek
30.11.2017 5 z 5

Cítím se stejně, jako když jsem četla Doteky života. Příběhy mě dojaly, rozplakaly, rozesmály i donutily přemýšlet, jak můžou na světě existovat kromě tak dobrých a hodných lidí i lidé zlí, kteří by bez váhání dokázali ublížit zvířeti. Opět doplněné krásnými ilustracemi. Doporučuji ji stejně tak, jako první díl. :)

Vlasta155
18.10.2017 5 z 5

Krásná knížka plná citu ke zvířatům.

Jane417
18.10.2017 5 z 5

Nádherná kniha od šumavské spisovatelky, paní Barbory Dvorecké, která se naprosto rovná jejím "Dotekům". Kniha plná úsměvných, něžných, ale bohužel i hořce pravdivých příběhů. Paní Barbora nám v povídkách vypráví hlavně o lásce ke zvířatům, která jde ruku v ruce s lhostejností, až nenávistí k nim. Někdo totiž zvířata miluje a někdo je nesnáší. Vyprávění jsou plná lásky, smíchu, přátelství, věrnosti, dojetí, ale i zloby, zla, nenávisti, sobectví a zrady.
UPOZORNĚNÍ: Pokud nemilujete zvířata, tak se knížce vyhněte, nepochopili byste ji!!!
Ilustrace paní Ivety Autratové jsou třešničkou na dortu této úžasné knihy.
"Vím naprosto jistě, že psi duši mají. O lidech si totéž tvrdit netroufám..."

Barbora Dvorecká
česká, 1963