Rome

Rome https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450645/bmid_rome-kxF-450645.jpg 4 295 40

Označení muži série

Někdy se může stát, že právě špatná volba je ta pravá ... Cora Lewisová je rázná dívka, která sice nezkazí žádnou zábavu, ale také si umí držet od těla své svérázné kamarády kolem tatérského studia Marked. Pod tímhle vnějším obrazem se však skrývá citlivá duše se zlomeným srdcem. Cora se už nechce znovu spálit a je ochotná zamilovat se jenom do dokonalého muže, který není ničím zatížený, je nekonfliktní a připravený být jí zcela oddaný a věrný. A pak se setká s Romem Archerem. Jenže Rome Archer je všechno, jen ne dokonalý a její požadavky v žádném případě nesplňuje. Je neústupný, zkostnatělý a panovačný. Navíc po skončení svého úvazku v armádě stojí před úkolem najít si své nové místo v životě a zároveň bojuje s temnými stránkami, které v něm zanechaly zážitky ze služby v zahraničních vojenských misích. Byl by rád, kdyby se tímhle svým údělem protrpěl sám, ale vše se změnilo, když do jeho života vstoupila Cora a stala se oslepujícím zábleskem barvy v moři jeho šedi. Ale také její život se změnil, neboť si uvědomila, že může milovat i muže dokonalého v nedokonalosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Rome , 2014

Eviškaa
Eviškaa
30.01.2021 5 z 5

Asi zatím nejlepší ze série ????.

georginaa
georginaa
15.12.2020 5 z 5

Rome mě fakt dostal asi zatím nejvíc. Obrovský tělo vojáka a zároveň obrovské srdce. I když každý den sváděl boj sám se sebou a štval tím lidi kolem sebe, pořád měl emoce rozjitřené, přesto uměl milovat a v přesnou chvíli to dát najevo. Cora byla jím fascinována, a delší dobu ji trvalo, než popustila obavy ze zklamání. Když to však pochopila, byla pro Rome ta pravá a on pro ni ten dokonalý. Nádherný příběh.

astra3
astra3
02.12.2020 5 z 5

Tato série se mi líbí a díl Rome se mi zatím zdál nejpovedenější. Uvidíme, co bude dál. A to nejsem velký zastánce tetování.

veveronka
veveronka
30.11.2020 5 z 5

Krásný. RoMé byl fantastický a nestydel se ukazovato co cítí. Co rádi na tom byla hůř a trvalo ji to

Zomy
Zomy
17.11.2020 3 z 5

Tato série je příjemné čtení ve chvílích, kdy nemáte po ruce nic lepšího. Neurazí, nenadchne. Úvody jsou povedené (jako když Shaw vytahuje Rula každou neděli z postele), děj samotný už je pak roztahaný, plytký, myšlenky se často opakují, dialogy jsou občas příliš melodramatické.

Dost mi vadí i překlad - takoví potetovaní drsňáci mluví spisovně? To jako fakt? Stejně tak obraty jako smrtelní nepřátelé, vrčí jako medvěd, zasáhla ho kule, fešulín, ... jsou dost mimo mísu.

Na Roma jsem se ale těšila od prvního dílu a musím říct, že nezklamal. S Corou měli dynamiku, oba byli sympatičtí, četlo se to v v podstatě samo.
Takže zatím rozhodně nejlepší díl, ale stále za 3,5 hvězdy.

Evka3814
Evka3814
12.11.2020 5 z 5

Této série se asi nenabažím!!! Co díl tak pecka. Miluju tuhle bandu♡ Rome tvrďák s velkým srdíčkem a Cora skřitek s prořizlou pusou:) tuhle dvojku bych nečekala že se dá dohromady a HLE.... Krásný příběh u kterého jsem si opět pobrečela. Tak a teď hurá na pokračování :)

NikolaSkop
NikolaSkop
11.11.2020 5 z 5

Za me z cele serie zatim nejlepsi dil!!! :) Jednoznacne stoji za precteni!

petusska01
petusska01
03.11.2020 4 z 5

Musím povedať, že to malo pre mňa trosku pomaly začiatok ale potom som sa nevedela odtrhnúť. Som rada ze v príbehu sa objavila celá partia a opäť sme sa dozvedeli pokračovanie ich života. Cora mi bola sympatická, Rome ešte viac. Veľmi silný príbeh. Veľmi sa teším na pokračovanie.

jani.ruzicko
jani.ruzicko
01.11.2020 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série, ale na Nashe, Rowdyho a Asu se hodně těším, tak uvidíme zda to tento díl předčí ❤ =)

domina
domina
28.10.2020 4 z 5

Dobré...ale vadí mi ten nedokončený závěr knihy

lusitta05
lusitta05
26.10.2020 5 z 5

Ja som úplne spokojná. Zbožňujem týchto potetovaných chlapcov, aj keď Rome nezapadá úplne do tejto kolekcie :) bolo to skvelé. Takéto príbehy mám najradšej. A teším sa na ďalšie.

hana1039
hana1039
25.10.2020 5 z 5

Opět krásný příběh, který se této autorce povedl.. Možná se někomu bude zdát zdlouhavé popisování všech traumat, které si vojáci odnášejí z válek a různých misí, ale já jsem to vítala, protože je to součást těchto vojáků a abychom více porozuměli jak se cítí, když jsou najednou vrženi do,, normálního,, života.. Prostě za mě skvělá knížka...

Nuttelka
Nuttelka
24.10.2020 5 z 5

Pro mě asi zatím nejpovedenější díl, Rome i Cora se mi líbili, i když mě Cora občas vytočila do obrátky. Ale stejně si mě nejvíc získal Rome, jemu jsem fandila a držela palce, aby se dal do pořádku. A setkání s Remyho přítelem? To mě dojalo nejvíc.
Určitě přečtu všechny díly, jsem na kluky zvědavá a stejně pořád nejvíc na Asu :-)

LenRan
LenRan
23.10.2020 2 z 5

Pro mě bohužel opět zklamání, ze stejného důvodu jako předchozí díl - hlavní hrdinka je prostě arogantní a podle toho, jak přistupuje k sexu, i s velmi nízkým IQ.
Romův problém s PSP byl pro mne špatně vykreslen a velmi rychle vyřešen, opravdu zázrak.
A opět špatný překlad, některá slova nezná ani google, natož čeština, překladatel si je asi vymyslel. Obálka tentokrát taky nic moc, takže celkově špatné a do dalších dílů už nejdu.

rajcatko
rajcatko
12.10.2020 1 z 5

Po dočtení jsem si jen řekla ,,Dobrý, mám to za sebou a už nikdy víc".

happy19
happy19
02.10.2020 5 z 5

*Topový kousek* z mé oblíbené série!
Moc se těším na další 3 díly!
Nash,Rowdy,Asa...♡
Kdo má rád sérii Začít znovu od Mony Kasten ocení i tento styl,-)

Myška43
Myška43
28.09.2020 5 z 5

Další skvěle napsaný díl, plný emocí. Dokonale nedokonalý kapitán Morous a jeho skřítek Cora mě hodně bavili. Už se těším, co nám autorka naservíruje v příběhu Nashe.

Majka1979
Majka1979
26.09.2020 5 z 5

Čítala som obe predošlé knihy a tak som očakávala skvelý príbeh a to čo som očakávala, to som aj dostala. Príbeh ma zaujal od začiatku až do konca, určite stál za to a ja túto partiu ľudí jednoducho zbožňujem, už len preto, akí sú k sebe otvorení a ako si navzájom pomáhajú a že pre seba znamenajú rodinu. Určite už teraz sa teším na ďalšiu a verím, že sa jej v blízkej dobe dočkám :)

adela2230
adela2230
23.09.2020 5 z 5

Kniha je skvělá. Povedla se jako předchozí díly. Trochu mi vadil určitý směr kam se vydali hrdinové, ale jinak to za přečtení stálo.

Damienronnie
Damienronnie
06.09.2020 5 z 5

Opäť nesklamala , teším sa na další diel