Nash

Nash https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456868/bmid_nash-DYx-456868.jpg 4 272 32

Označení muži série

Čtvrtý ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek. Své příběhy vyprávějí napůl sami, druhou a často i protikladnou část vyprávějí jejich přítelkyně. Vždy jde o komplikované vztahy, lásku, sex i nenávist. Saint Fordová tvrdě pracovala, aby dosáhla svého dětského snu, že se stane zdravotní sestrou. Je zaměřená na svou práci a věnuje se svým pacientům, kde není místo pro lásku. Nepotřebuje člověka, který dělá vlny v jejím klidném životě – zvláště když to je člověk, který ji téměř zničil na střední škole. Tmavý, rozpačitý Nash Donovan si možná nevzpomíná ani na ni, ani na strašnou bolest, kterou způsobil, když obrátil její svět vzhůru nohama... a teď se o to snaží znovu. Saint ale nemá tušení, že Nash není chladný citový hráč, kterým byl kdysi. Když poznal devastující rodinné tajemství, otřáslo to jeho světem a nyní se snaží vyřešit svou budoucnost. Nemůže se rozptylovat hezkou sestřičkou, se kterou, jak se zdá, se všude potkává. Nemůže však ani ignorovat jiskry, jež mezi nimi létají. Legrační, duchaplná, sladká a nezapomenutelná Saint je příliš úžasná, než aby se jí vzdal, protože se stává jediným smyslem jeho života. Když Nash zjistí pravdu o své minulosti, uvědomí si, že možná ztratil Saintino srdce dříve, než o ně mohl bojovat, a Saint musí rozhodnout, zda Nash stojí za to, aby znovu riskovala.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Nash , 2014

Zomy
12.01.2021 3 z 5

Autorka si drží svůj standard. Je to spíš průměrná literatura, ale pro odpočinek a vypnutí mozku ideální. Co teda musím ocenit, že spisovatelka dokázala udržet čtivost knížky i přesto, že v podstatě neměla žádný děj.
Saint byla opravdu nevyrovnaná a jeden by se divil, čím Nashe dokázala tak oslovit. Zpracování jejich lovestory mi přišlo takové nevěrohodné, nevěřila jsem jim to. Nicméně v sérii budu určitě pokračovat.

happy19
01.01.2021 5 z 5

Zbožňuji tuhle sérii♡
Každým dílem uvítáme další osobnosti a nakonec vznikne jedna velká,úžasná "rodina"

„Mnoho zmůže síla duše, mnoho víra, mnoho naděje, ale všechno zmůže jedině láska.“

georginaa
19.12.2020 5 z 5

Nash se mi též líbil, ale Saint mě chvílemi štvala. Její nerozhodnost byla protivná, to že se styděla a byla zamlklá mi zase nějak nevadilo. Pěkné propojení všech kamarádů, Myslím, že se dočkáme ještě pěkného pokračování, když nastupuje do jejich rodiny Salem. Takže se už moc těším na pokračování Rowdyho a vůbec zatím si nedovedu představit Ase, že se též zamiluje jen do jediné dívky, no necháme se překvapit.

Majka1979
18.12.2020 5 z 5

Ani táto kniha nesklamala. Už teraz sa neviem dočkať ďalšej časti série :)

petusska01
10.12.2020 4 z 5

Títo potetovani chlapíci, to je jedna báseň. Nash nie je výnimkou a hneď od začiatku bol sympatický úprimný starostlivý proste úžasný a Saint no to bol des. Už som sa bála ze to nedocitam ako strašne mi ta osoba liezla na nervy a napriek tomu ze ju kopec ludi zranilo, tak nemala problém zranovat ona Nasha. Našťastie ju osvietilo. Chápem ze každý z nás má nejaké traumy za sebou ale ženy co si nevedia vážiť samé seba a nemajú sa radi a nechápu svoju hodnotu a neveria nikomu ani nos medzi očami - toto už bolo moc. Teším sa na Salem, vyzerá byt viac podľa môjho gusta. Aj tak odporúčam celú sériu!

hana1039
09.12.2020 4 z 5

Tentokrát dávám z celé série jen 4*,myslím, že to byl nejslabší díl z této série :-(, nebylo to ani moc špatné ani moc dobré... Saint mě neskutečně štvala skoro po celou dobu čtení, chápu, že ji zůstaly,, nějaké šrámy,, z let, studijních, ale aby si v dospělosti nechala,, diktovat,, s kým má jít a nejít na večírek atd. to už je na mě opravdu moc... Doufám, že po 5.díle ROWDY zavolám wow, to byla jízda!!!

lusitta05
06.12.2020 5 z 5

Fakt ma bavia títo potetovaní sexi chlapi, ja som spokojná a skvele som si to užila. Super séria.

jani.ruzicko
06.12.2020 5 z 5

Skvělej díl ❤ na Nashe jsem se moc těšila a rozhodně nejsem zklamaná =)

Myška43
05.12.2020 5 z 5

Když jsem začala číst první díl, hned mi bylo jasné, že budu pokračovat v celé sérii. Je to přesně můj šálek kávy. Tato partička přátel mě neuvěřitelně baví. Autorka to prostě umí. Každý ústřední pár těchto příběhů je originální, nesou si na svých bedrech spoustu problémů a negativních zážitků a snaží se s nimi vyrovnat. Ne jinak je tomu i v této knize. Saint mi padla do oka ihned. Jak já té holce rozumím....
No a Nash, netřeba nic dodávat. Prostě si to přečtěte. Doporučuji ale číst celou sérii. Postavy se v knihách prolínají, jejich vztahy se nadále vyvíjejí a pak by jste zbytečně přišli o důležité okamžiky.

Cesta k té jediné není vždycky snadná. Nesnáze z minulosti bývají zatraceně těžké a prudké srázy a zatáčky mohou způsobit, že je člověk připravený tuhle cestu každým okamžikem opustit. Není však lepšího cíle, k němuž míří, než láska a žena, která ji nabízí a čeká s ní na jejím konci.
No a teď hurá na příběh Rowdyho a Salem.

2688
03.12.2020 5 z 5

Opět sladkost.... už se těším na dalšího člena ,,Rodiny'' Je trochu návyková tahle celá série, protože chci poznat každý jednotlivý příběh člena z party a vědět jak to bylo nebylo ♡

Evka3814
30.11.2020 5 z 5

Jako vždy to byla jízda z které nechcete vystoupit:) Ja tuhle bandu žeru! Nasch a Saint,zlatíčka se svými bolístkami a krásným příběhem. Opět zase ukápla slzička,ale co už. To prostě k těm klukům už patří a už se moooc těším na díl o Rowdym,myslím že to bude ještě zajímavé:D jak se to vše bude vyvíjet. Jinak musím pochválit zatím nejvíc povedenou mňam obálku:) i když hooodně vylepšenou

Petriii
30.11.2020 3 z 5

Tak já nevím,přijde mi že je to díl od dílu slabší a slabší. Saint mi lezla hrozně na nervy a Nash,i když popisován úžasně byl najednou pritulnej ze dne na den. Ale za přečtení knížka určitě stojí a těším se na další díl :)

sex smrt tajemství

Jay Crownover