Jet

Jet https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420682/bmid_jet-6CN-420682.jpg 4 367 61

Označení muži série

Jet Keller, frontman rockové kapely, je ve svých upnutých kožených kalhotách snem každé fanynky tvrdé rockové hudby. Jenže Ayden Crossová, studentka univerzity v Denveru, už udělala za svou divokou teenagerovskou minulostí tlustou čáru a brání se žáru Jetových tmavých očí. Má strach, že by se mohla od jisker, které z nich srší, vznítit, zvlášť když ví, že stačí pouhý jeho dotyk, aby ztratila všechny zábrany. Ale ani Jet to nemá lehké. Těžko odolává jižanské krásce s neskutečně dlouhýma nohama v kovbojských botách, která se staví na odpor všem jeho tužbám. Čím víc se mu zdá, že se mu podařilo k Ayden přiblížit, tím menší má jistotu, že ji zná. A přestože ho láká dostat se jí pod kůži a poznat ji do hloubky, z vlastní zkušenosti ví, co se stává dvěma lidem se zcela rozdílnými představami o vztahu mezi mužem a ženou. Změní se tedy žár ohně, který mezi nimi plane, v trvalou lásku, nebo jejich sny spálí a promění v popel?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Jet , 2013

prcek19
prcek19
27.02.2020 4 z 5

Už jen při čtení této série bych klidně takové chlapy ve svém okolí brala :-D i když teda radši bez toho laku na nehty, to není nic pro mě :-D i když takovýchto knih je docela hodně, tak tato mě bavila stejně jako předchozí díl..líbilo se mi, jak mezi Jetem a Ayden postupně rostlo napětí..bylo jasné, jak to skončí, ale i tak sem stránky hltala a bylo mi líto, že už je konec..těším se na další pokračování

Petra38
Petra38
25.02.2020 4 z 5

Jet... Jaká ženská by neujížděla na sexy chlapkovi,co to umí rozbalit na pódiu,má úžasný charismatický hlas a postavu k nakousnuti? :-) Ayden mi popravdě ne úplně sedla, ale spolu byli skvělý. Druhý díl mě zaujal víc jak první a nalákal mě na pokračování,navíc je hodně možnosti čí příběh na nás autorka chystá! Mě zaujal Rome nebo Rowdy i když měl by i potenciál příběh samotného bratra hlavní hrdinky-Asa ;-)co myslíte:-)?

petusska01
petusska01
11.02.2020 3 z 5

Jet je rebel, velmi sexi, takze sa mi to pacilo :) trochu moc komplikacii a cele to trocha viazlo ale stoji to za to si precitat :)

Nuttelka
Nuttelka
23.01.2020 4 z 5

Trochu menší čtecí krize, hlemýždí tempo, ale dočteno. 4 hvězdy dávám jen díky Jetovi, je to miláček. Krásný potetovaný rebel s piercingy na "hot" místech, uf! Ayden mi místy fakt vytáčela jejími nesmyslnými názory, ale těším se, až vyjde díl o Asovi (ten je myslím poslední).
Další díl bude Rome (cca v červnu), a jak díky závěru tohoto dílu víme, bude to s Corou asi divoké :-)

pavlikova9332
pavlikova9332
19.01.2020 5 z 5

Velmi pěkná kniha . Jen doufám že budu mít možnost přečíst si i zbývající 4 díly série.

adela2230
adela2230
19.01.2020 4 z 5

Po první knize jsem čekala asi něco víc. Trochu mi neseděla hlavní hrdinka, ale kniha se dá přečíst, a je to i zajímavý příběh.

EvaSupovic
EvaSupovic
11.01.2020 5 z 5

Super.

LilianaFalcon
LilianaFalcon
20.12.2019 4 z 5

Stačilo by, aby to autorce někdo trochu seškrtal a bylo by to naprosto parádní.
Skvělí hrdinové, často jak se ukazuje i v normálním životě, drsný zevnějšek a jinak to jsou spíš takoví méďové.
Snad vyjdou i další díly, na všechny chlapy jsem vážně zvědavá.

LenRan
LenRan
05.12.2019 4 z 5

Po Rulem, jsem se na Jeta hodně těšila. Bohužel, to celé zkazila Ayden, to teda byla děsná blbka. Ve chvíli, kdy o sobě prohlásila, že vždycky věděla, že je dost hezká, tak bylo vymalováno a měla jsem problém její části knihy přečíst. Vadilo mi, jak ho uhání a hraje si s ním, sama byla dost zmatená a nechápala jsem ji. Doufám, že příběh o Romem bude lepší a snad se ho brzy dočkáme.

Knihomolka97
Knihomolka97
29.11.2019 4 z 5

Tento díl se mi líbil méně než předchozí Rule.
Opět to byl zajímavý, komplikovaný příběh. Jen na můj vkus zdlouhavý, chvilkama jsem se až nudila.
Na další díly se ale každopádně určitě těším.:)

happy19
happy19
28.11.2019 4 z 5

Jedinečný styl psaní této autorky opět pokračuje;-)..já tu bandu žeru:-*..

Ivet1990
Ivet1990
16.11.2019 2 z 5

Tento díl mě teda vůbec nezaujal, jediné co mě potěšilo bylo přečíst si, hlavní hrdinové prvního dílu se někam posunuli.

Cometka
Cometka
08.11.2019 3 z 5

Druhá kniha autorky má pro mě bohužel sestupnou tendenci :-( Do fanklubu autorky se určitě nepřidám a to ze dvou důvodů: - ad a) knížka je přeložena jak pomocí google translatoru, některé věty vůbec nejsou česky, někde chybí písmenka či vypadla celá slova - ad b) nudnější příběh jsem snad nečetla, těžko se tomu dalo uvěřit a jak píše někdo pode mnou - Jet byl na metalistu fakt "měkkej", až mě to místy bolelo. Sice super, že má zase tetování a x piercingů všade, ale... ALE. Spíš je to pohádka pro mladší ročníky a já se s tím vůbec nedokázala ztotožnit. Tři hvězdy dávám jen za hezkou obálku knihy, líbí se mi víc jak originál.

Maruš.D
Maruš.D
08.11.2019 5 z 5

Druhý díl mne bavil o moc více. Je v něm více napětí, náklonnosti, lásky, sebezapření.. je to prostě změť pocitů. Zápletka byla úměrná ke stylu knihy. Zamilovala jsem se do všech postav, které jsou zajímavé a ne nudné. Určitě doporučuji a sama se ke knize zase vrátím. :-))

dikyna
dikyna
31.10.2019 5 z 5

Super kniha, líbí se mi, že se dozvíte jak probíhá dal život lidí i z minulé knihy. Oba si prošli hrozný životem, měli spoustu nástrah a nakonec to oba zvládli. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Těším se na další.

Katka7922
Katka7922
26.10.2019 4 z 5

Tak kniha přečtena. A jedním slovem to tentokrát neumím popsat. Možná z ní mám trochu rozporuplné pocity. Začátek trochu zdlouhavý. Vadilo mi to, že autorka až zbytečně moc popisovala dění kolem těch muzikantských věcí - prostě mi to tam nesedělo.
Jinak Ayden i Jet si ve svých životech prošli peklem a hledali se tak dlouho až se nakonec našli. :-) I když Ayd byla pro Jeta fakt tvrdý oříšek.
Na tvrďáka z metalové kapely mi přišel Jet až moc "měkký" i když co já vím, třeba jsou metalisti takový :-)
A ještě poznámka k titulce - tahle za mě teda ne. Sice asi správně vyjadřuje temnotu toho příběhu, ale i tak mohla být o něco světlejší. A že by kluk na obálce byl nějak moc sexy mi prostě nepřijde. Ale to může být jen můj názor.
Shrnutí - Rule byl pro mě o dost lepší a jsem ráda, že se vztah R + S rozvíjí i dál :-) Na další knihu se moc těším jen by nemusely ty knihy vycházet s tak dlouhou pauzou. To člověk skoro zapomene co bylo v předchozím díle.

Evka3814
Evka3814
26.10.2019 4 z 5

No to teda byla jízda. Začátek se mi táhl,ale potom.....To bylo peklo,když vyplula na povrch Aydenina minulost. To opět dokazuje že rodinu si člověk bohužel nevybírá :( Znovu se ukázalo že není nad to mít přátelé které se dá spolehnout;) Jet a Aydien si sedli. Byl to hezký i když trochu smutný příběh. No každopádně doufám že budou brzy další díly jelikož už teď jsem jak na trní:(( Kdo by si neoblíbil krásné potetované a propíchané chlapáky;)))

lusitta05
lusitta05
24.10.2019 5 z 5

Ach, tí potetovaní chlapci s citlivým srdcom :) Príbeh zaujímavý, potvrdzuje to, že rodinu si človek nevyberá, iba priateľov. Som rada že to dobre dopadlo.

Kukicka
Kukicka
23.10.2019 3 z 5

Ctivost u autorky zarucena, ale na me tentokrat az moc temna a dramatu

Damienronnie
Damienronnie
10.10.2019 5 z 5

Opäť výborná kniha , teším sa na další diel

sex

Jay Crownover