Ozdobné balení dárků

Ozdobné balení dárků https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71429/ozdobne-baleni-darku-71429.jpg 4 5 3

Autorka Radka Křivánková vytvořila přes 50 nejrůznějších druhů dárkového balení, které jsou v knize podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyfoceny. Jsou seřazeny podle příležitostí i podle toho, komu je dárek určen. Naleznete v ní například tipy na zabalení dárku pro muže ve tvaru kravaty, dárek, který vypadá jako zavinovačka pro miminko, dárkové balení na svatbu v podobě nevěsty a ženicha, dárek zabalený do látky, různé balení s vějířky a mnoho dalších triků, díky kterým se i malý dárek může proměnit v luxusní dar. Kniha je určena všem, kdo rádi dávají dárky a chtějí je předávat krásně zabalené.... celý text

Mi-šu-le
20.02.2015 4 z 5

Kniha je super, dostala jsem ji jako malá holka a ráda se z ní inspiruji i nyní.

VladkaBU
15.07.2013 5 z 5

tato knížka byla pro mně velice přínosná, zabalila jsem podle ní spoustu dárků. Pak už jsem tvořila mašle a emage dárků podle momentálního nápadu. S paní Radkou jsem se i osobně setkala, za což jsem velmi ráda.

Kaihomielisyys
29.09.2012 1 z 5

Možná zajímavá kniha....ale spíš pro někoho, kdo sám nemá nápad. Dostala jsem jí jako dárek - protože balením dárků jsem proslavená :D ale všechny ty "nápady" v knize...jsou jaksi pod mou úroveň :D

dárky balení dárků

Radka Křivánková
česká, 1968
2003  80%Ozdobné balení dárků
2005  100%Ozdobné balení dárků 3
2004  100%Ozdobné balení dárků 2
2011  100%Ozdobné balení dárků 4
2011  0%Ozdobné balení dárků pro děti

Kniha Ozdobné balení dárků je v