Ovlivňování reality 6 - Tvorba skutečnosti

Ovlivňování reality 6 - Tvorba skutečnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36167/mid_ovlivnovani-reality-dil-vi-tvorba-s-ZX9-36167.jpg 4 6 2

Nový ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jež umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení. Připravte se na to, že až dočtete, váš obvyklý pohled na svět se zhroutí. Transurfing je mocná technologie ovlivňování reality. Jeho podstata spočívá v tom, že budeme-li věnovat pozornost oběma stranám duálního světa a držet se určitých pravidel, možná získáme přístup k ovlivňování chodu událostí. Realita pak přestane existovat jako něco vnějšího a nezávislého na člověku, jelikož ten získá schopnost podrobovat ji své vůli. Kniha vznikla jako výsledek korespondence se čtenáři, s těmi, kdo již transufing vyzkoušeli na vlastní kůži. S nelíčeným úžasem vykládají o neuvěřitelných změnách, jež se jim v životě udály...... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná
Vydáno: , Eugenika

Трансерфинг реальности 6 - Вершитель реальности (Transerfing real'nosti 6 - Veršitěl' real'nosti) , 2006

vlkcz
19.08.2023 4 z 5

Formou otázek a příběhů z dopisů autor ilustruje teze ze svých předchozích knih. Bez jejich znalosti se člověk bude ztrácet, s nimi leccos zapadne na své místo.

Dandy1
05.02.2020 2 z 5

Nedočetla jsem. Vadily mi neustálé odkazy na předešlé díly.

Kniha Ovlivňování reality 6 - Tvorba skutečnosti je v