Ovládněte svůj mozek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autor knihy nabízí cenné know-how, s jehož pomocí studenti překonají problémy při učení a získají dokonalý domácí výukový nástroj pro cizí jazyky. Pomocí užitečných technik pro trénink paměti si snadno zapamatujete desítky údajů, které mohou být klíčové pro vaši profesi. Naučíte se nezapomínat, co všechno jste chtěli říci a vyřídit při obchodním jednání. Naučíte se číst neuvěřitelně rychle a přesto si pamatovat lépe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122351/ovladnete-svuj-mozek-122351.jpg 3.346
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, BizBooks
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Ovládněte svůj mozek

Přidat komentář
Schonecke69
07.08.2019odpad!

Nedočetl jsem to. Autor má úžasnou schopnost pořád fabulovat a skoro nic neříct.

Vrrr
07.11.2017odpad!

Dobrý den, musím se s Vámi podělit také o špatnou zkušenost tohoto rádoby spisovatele, psychologa atd.… za což se pán v knížce považuje. Koupil jsem si knihu Libor Čínka Ovládni svůj mozek. Bohužel to byla chyba, ale celku cenná, jelikož už od tohoto autora si nic nekoupím. V knize a v každé kapitole se vychvaloval a nadával na školský systém. Co mě zaráželo tak opravdu v každé kapitole... sic má pravdu, ale kapku mi přišlo, že už neví co psát a tak jen natahoval stránky. V knize nevyli žádné techniky na paměť, co by za něco stály jen zkopírovaná omáčka s jiným kořením to vše podáno v arogantním vydaní = Libor Čínka. Takže kdo nechce vyhodit svoje peníze, nedoporučuji tohoto autora.


cetriolo
31.08.2016odpad!

No co k tomu říct... Kniha má příslib něčeho naprosto úžasného, ale bohužel zůstane jenom u toho příslibu. Na každé druhé stránce autor slibuje věci typu "až si ukážeme to a to, tak vám to změní život a budete si pamatovat úplně cokoliv". Ale když se člověk (někde v půlce knihy) už dostane k něčemu zajímavému tak je to popsáno tak, že po přečtení jsem si nebyl jistý jestli co to vlastně mělo být.

Veronika311
11.05.2016

Kniha je rozhodně velmi užitečná, avšak až moc se zde slibuje a hovoří o jejích výhodách, takže prvotní elán a nadšení poněkud zbrzdí vrstva stránek o ničem.

Ashi
17.11.2015

V knize je příliš mnoho opakujících se vět typu "dozvíte se dál, .." takže prvních 100 stran z celkem 300 působí jako úvod bez informací. Pár užitečných informací o paměti, jak se lépe učit a lépe číst tu je, ale je to tak rozplizlý, že by se podstatetné informace vešli do dvou kapitol. Ale autor chtěl asi napsat "převratnou" úžasnou knihu na 300 stran za 350Kč. Za mě je to užitečné ale spíše na najítí si pár fint, číst to od A do Z bylo zbytečné.

Doporučujeme

Koncept kontinua
Koncept kontinua
Kam se poděl můj sýr?
Kam se poděl můj sýr?
Faktomluva
Faktomluva
Miluj svůj život
Miluj svůj život

Autor a jeho další knihy

Libor Činka
česká, 1967

Kniha Ovládněte svůj mozek je v

Právě čtených6x
Přečtených62x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených2x
Knihotéce53x
Chystám se číst41x
Chci si koupit7x
dalších seznamech1x