Otevřené dveře

Po celý svůj krátký život má jedenáctiletá Rose Websterová zavřené dveře do přívětivějšího světa. Vyrůstá v chudinské čtvrti v Londýně se sourozenci, jejichž násilí se snaží vyhýbat, a s věčně opilým otcem. Pěstuje si neuhasitelnou žízeň po vědění a přesvědčení, že ona a všichni, které miluje, si zaslouží lepší život. Všechno, co Rose má, je bystrá mysl a vůle přežít. Dokáže si otevřít dveře a uchopit příležitost být „někým“? Příběh plný lásky, tepla a humoru o dívce se spoustou kuráže a vášně a jejím boji za lepší život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291645/otevrene-dvere-wy0-291645.jpg 3.859
Vydáno, Brána

The Open Door, 2002

Kniha Otevřené dveře

alice2741

Nedocteno. Styl psani, vyjadrovani postavy...pribeh se uz od pocatku vlekl, nic se nedelo

ZetHolda
07.10.2019

Knizka je velmi zvlastni, bavila me prvni polovina. Je ctiva, i kdyz dialogy jsou jako z historickych romanu. Rose se nechova jako desetilete devce, navic s pribyvajicimi strankami se stava mimoradne neprijemnou. Podle obsahu jsem cekala neco jineho.

adela5750
02.08.2018

Tak tahle kniha byla nejhezčí co jsem kdy četla. Od začátku do konce zajímavý, napínavý a neskutecne romantický. I jsem si pobrečela.

Jossie
26.04.2018

Červená knihovna jak vyšitá, velmi zkratkovité posouvání děje i ta vzácná úmrtí jsou tam tak odbytá - prostě celkově nic moc. A ty obrázky na obalech knihy už mě také nebaví, to je takový problém zjistit, že hlavní hrdinka byla černovlasá?

mika1110
23.04.2018

Zajímava kniha a pěkné čtení. Přečtena pomalu jedním dechem.

IYv
15.03.2018

Dialogy neuvěřitelné, stejně tak "uvědomělost" 11 letého dítě na začátku knihy. Nic pro mě. Odložila...

Ainslee
05.02.2018

No, bavila mě zhruba do půlky. Pak mi to přišlo takové nemastné, neslané, spíš jako nějaká telenovela. U konce jsem se vyloženě nudila.

SweetMary
29.01.2018

Tahle kniha byla vážně super. V některých chvílích mi byla hlavní hrdinka nesympatická.

Nejdelší jízda
Nejdelší jízda