Otecko sa postará

Otecko sa postará https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323369/mid_otecko-sa-postara-Z0f-323369.jpg 2 3 2

Vtipný príbeh o tom, že chlap na materskej dovolenke sa dokáže postarať. Občas viac o zábavu ako o dieťa!

Jurajovamaka
06.02.2021 2 z 5

Kniha ma dosť sklamala. Pravdupovediac, čakala som od nej viac. Pôvodný zámer, z ktorého mohol vzniknúť celkom zaujímavý a zábavný príbeh, sa zvrhol do obyčajného nezaujímavého klišé deja, kde boli zbytočne silené pokusy o vtipné situácie, použitých priveľa otrepaných a obohratých fráz, čo mali byť asi pôvodne trefné prirovnania. Hlavná hrdinka, rozprávačka to tak preháňala, až to nebolo pekné, ani vtipné, o všetkých ľuďoch vo svojom okolí sa vyjadrovala bez úcty, pohŕdavo a arogantne. Celé to vyšlo tak nejako naprázdno, plytko a umelo. Ostatné postavy v príbehu opísané nezaujímavo a povrchne. Dočítala som ju do konca, lebo stále som čakala, že ma niečím prekvapí. Nestalo sa tak do konca knihy.
Za MŇA NIE

Ms.Iris
04.02.2018 3 z 5

Pohodové oddychové čítanie. Deju trocha chýba spád, čo je ale vyvážené humorom a trefnými prirovnaniami.

kariéra mateřství

2011  61%Vesmír je ženatý
2015  68%Sukničkář
2015  64%Babinec
2014  58%Marnivá sezóna
2014  55%Rebelka

Kniha Otecko sa postará je v