Otázky a odpovědi ze světa dinosaurů

Otázky a odpovědi ze světa dinosaurů https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348053/bmid_otazky-a-odpovedi-ze-sveta-dinosaur-rCN-348053.jpg 5 4 2

Najděte s touto knížkou pro děti s více než 60 odklápěcími okénky odpovědi na nejrozmanitější otázky týkající se fascinujícího světa dinosaurů. Tato zábavná encyklopedická knížka nabízí malým čtenářům odpovědi na nejrozmanitější otázky o dinosaurech. Stačí otevřít každé z více než 60 odklápěcích okének a dozvíte se kdy a kde, jak a kolik, kdo a proč... Svět dinosaurů byl tak fascinující a je ještě tolik otázek, na které bychom rádi našli odpovědi. Proč si to trochu neusnadnit? Tato knížka vám vaše bádání určitě ulehčí.... celý text

Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Svojtka & Co

Questions and answers about dinosaurus

EvikU.
13.05.2022 4 z 5

Kniha mohla mít hezčí ilustraci. Ale jinak je tu opět spoustu okýnek se spoustou informací, proto od nás slušné 4*. Nejlepší cesta pro děti, jak se něco dozvědět o dinosaurech je tato encyklopedie pro děti.

Bablu
24.04.2018 5 z 5

Výnorná kniha pro děti různého věku, malé otáčejí okénka a prohlížejí dinosaury, ty větší se dozví spoustu zajímavých informací, které jsou jednoduše a zajímavě podané.