Osudový partner aneb Proč nám přichází do života

Osudový partner aneb Proč nám přichází do života https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64875/osudovy-partner-64875.jpg 4 16 2

V dávné minulosti se všechny vztahy žily přes první čakru, spojení se zemí a potřebou obživy a zabezpečení. Muž byl dobyvatel a lovec, takže ženu ulovil, udělal si z ní služku nebo např. v bojích znásilnil a šel dál dobývat jinam. Dosud jsme žili život přes druhou čakru, čakra spojení. Hledali jsme se za účelem založení rodiny nebo sexu, citu ve vztazích bylo velice málo. Nastává doba, kdy se má žena rovnat muži a to znamená boj mezi strachem ženy a agresivitou muže. Čím více se žena bude zbavovat strachu a nebude se bát s mužem otevřeně komunikovat, tím více se muž bude zjemňovat a nebude již tolik útočit na ženu. Žena tedy musí dát do svého života rozum, protože uměla jen cítit a litovat toho druhého. Muž musí dát do svého života cit, aby si mohl vážit ženy a neubližovat jí. Strach i agresivita je zakotvena ve třetí čakře.... celý text

Zirvith
14.03.2022 3 z 5

Docela zajímavá kniha se spoustou užitečných informací a názorů, ačkoliv se neztotožňuji úplně se všemi. A akorát po přečtení začínám mít dojem, že já nejspíš všechno umím, protože se nemám od koho co učit.

kissy
20.06.2017

První kniha, kde mi bylo výborně lidsky vlastními slovy (bez psycho filosofickych keců) vysvětleno, proč nám příchází osudový partner do života. Jak žijeme ve starých programech, jak se lze jednoduše z nich vymanit a udělat tu nejlepší službu samy sobě. Určitě po přečtení se nebudete dívat na vztahy jako na boj, ale jako na zkušenost a posunování se vpřed. . Doporučuji, velmi dobře se kniha čte.

partnerské vztahy vztahy výběr partnera

Kniha Osudový partner aneb Proč nám přichází do života je v