Začarované zrcátko

Začarované zrcátko https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430744/bmid_zacarovane-zrcatko-WLx-430744.jpg 5 13 5

Věříš na kouzla a čáry? Majka a její kamarádky ano! A když se setkají s kouzelnými zvířátky, čeká je spousta senzačních dobrodružství. Nejprve musí ale Majka a liška Kapradinka odvrátit hrozbu černé magie. Majčina starší sestra Kája se totiž poslední dobou chová divně a Kapradinka vycítí, že si temné síly brousí zuby právě na ni. Kájino chování má nejspíš na svědomí zrcátko z její nové pudřenky. Jak se jí ale nepozorovaně zmocnit? Zvládnou kamarádky spolu se zvířátky využít svou nově objevenou kouzelnou moc a dát věci zase do pořádku?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Mirror Magic , 2018

Ladis777
03.02.2024 5 z 5

Jo, byli jsme spokojení. Dcera měla konečně knihu, kterou ochotně četla, já si ji přečetl dřív než ona - byl jsem zvědavý na vývoj událostí. I když teda jasně, tuším hlavního představitele černé magie, ale rád se nechám překvapit. Má to ale spád, celkem dobré nápady a je to solidně přeložené.

E-liška2013
17.09.2023 5 z 5

Hezký. Moc. Líbí se mi nejvíc Róza

hippiesak
07.07.2023 5 z 5

Hele, jako dobrý. Ale fakt dobrý. Děcka to bavilo a mě, jako dospěláka taky :) Nápad super, příběh zajímavý. Určitě půjde do dalšího dílu. Dlouho jsem nedal pohádkové knize 5 hvězdiček. Tady dám :)

Ala_joha
01.07.2020 5 z 5

Právě čtu své téměř 5 létě dceři a kniha mě velmi mile překvapila. Obálka je nádherná, kniha je mile napsaná, i malá chápe souvislosti a byla by nejraději, kdybychom knihu přečetly najednou. Nutno dodat, že se kniha velmi líbí i mně, je to takové pohlazení po duši ????

miloslava4986
27.03.2020 5 z 5