Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit

Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79649/jeremy-marsh-odvaha--79649.jpg 4 24 7

3x... série

Když padne v noci mlha,objevují se prý na hřbitově zapadlého městečka Boone Creek tajemná světla.Pro novináře Jeremyho Marshe,který vybudoval svou kariéru na odhalování podvodů a nacházení racionálního vysvětlení paranormálních jevů,jsou podobné zprávy ideálním námětem na reportáž.Brzy po příjezdu se ale setkává s přitažlivou knihovnicí Lexie Darnellovou a jejím prostřednictvím se seznamuje s historií městečka a s jeho nynějšími obyvateli.Jeho objektívní přístup reportéra rychle bere za své,když na místo přísné logiky nastoupí city.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Bend in the road / Guardian / True believer

Luigi1
28.08.2023 4 z 5

Bylo to pěkné počteníčko

Peťulka3
05.11.2022 5 z 5

Každý ten příběh maličko jiný, každý příběh naprosto skvělý. U Strážce jsem řvala jak želva. Super čtení.

Guepp
09.07.2022

Chtěla jsem zkusit neco noveho, ale muj salek caje to fakt neni.
Tak tak jsem přelouskala Osudovou zatáčku a k dalším se již neplánuji vrátit.
Klasicka americka romantika s prehnanými emocemi, obvyklými zápletkami a předvídatelným dějem.

helenkan
08.01.2022 5 z 5

Tyhle příběhy mi chyběly v knihovně. Moc se mi líbily. Sparks je můj oblíbený autor. Jsem ráda že jsem je sehnala. Hezké počteníčko.

Lucy2211
26.07.2020 5 z 5

Poklad v mé knihovně, dlouhou dobu jsem tuto knihu sháněla, až se mi poštěstilo v antikvariátu.
Kupovala jsem ji především kvůli příběhu ''Odvaha uvěřit,'' což byl jediný příběh, který jsem od autora ještě nečetla a mohu říct, že to všechno stálo za to. Ale všechny příběhy v této knize jsou nezapomenutelné.
Opravdu krásné tři příběhy od jednoho z nejlepších autorů dnešní doby.
Doufám, že ''Odvaha uvěřit'' jednou vyjde i jako samostatná kniha.

Vendulik
26.10.2016 3 z 5

Jsem zklamaná. Knížky jsou o něco málo kratší. Knihu jsem kupovala z důvodu Strážce a Odvaha věřit.

-Lenicka-
28.07.2011 4 z 5

Zajímavé =o) ... Nenadchne, ani neurazí ...

Kniha Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit je v