Osudová náhoda

Osudová náhoda https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232425/bmid_osudova-nahoda-XR1-232425.jpg 4 401 63

Lauren prochází životem bez velkých cílů a přání. Kamarádka jí jednoho dne nečekaně na dočasnou dobu nabídne místo asistentky Cadena Rileyho, slavného fotografa a atraktivního muže. Caden je ve společnosti známý jako nepolapitelný lamač ženských srdcí. Je sebevědomý, nadaný, bohatý, prostě je snem každé ženy. Caden je z Lauren úplně vedle od samého začátku, jenže neví, co si o ní má myslet. Je krásná, ale drží si od něj odstup a chová se ryze profesionálně. Je zvyklý, že se mu ženy věší na krk, a najednou nechápe, co se děje. Proč se Lauren chová tak odtažitě? Nemůže tušit, že Lauren jím je také okouzlená, ale před ním to nedává znát. Respektuje ho jako svého šéfa a nic si k němu nedovolí. Kromě toho Lauren ani nepočítá s tím, že by se mu taková obyčejná holka jako ona mohla líbit. Přitažlivost je však silnější a zanedlouho je pohltí vztah bez závazků. Nechtějí znovu dávat svá srdce všanc, protože oba v dětství poznali, jaké škody dokážou blízké vztahy napáchat. Jejich dohoda zpočátku funguje dobře, ale čím víc času spolu tráví, tím k sobě pochopitelně mají blíž. Opravdové pocity si bohužel dokáže připustit pouze jeden z nich. Velká otázka tedy zní, co se stane, až vysloví osudové „miluju tě“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fated , 2012

cukrovka
23.01.2016 5 z 5

Skvělá knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh o dvou lidech, kteří dokáží překonat své nepříjemné zážitky z dětství a žít plnohodnotný život. I když Cadenovi to trvalo trochu déle.

evelýny
21.11.2015 2 z 5

Začátek knihy byl super. Dobře se četl, ale pak již kniha sklouzla do stupidního popisování stále stejného. Třeba se autorka chtěla aspoň ve fantazii dostat z reality svého života a chápu, kdo by nechtěl, ale....
Napsat knihu asi nebude nic lehkého, ale vymyslet originální příběh, který navíc upoutá - pobaví, je však v dnešní době opravdu těžké. U této knihy jsem si zpočátku myslela, že se to podařilo. Bohužel.

martiiinkajjj
04.11.2015 3 z 5

Kniha byla dobře napsaná, kdyby se jednalo o trošku originální děj dala bych plný počet *, ale děj byl už předem jasný jako u každé knížky s touto tématikou. Začátek byl super, ale konec se pomalu vlekl. Byla to taková odpolední odychovka, ke které se určitě nevrátím. Takže za mě: ***.

Karolína18
21.10.2015 5 z 5

Po dlouhé době konečně kniha, která se mi skutečně líbila. Děj vás upoutá a donutí stále pokračovat ve čtení, i když se tam také najdou hluchá místa. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Abych pravdu řekla v Cadenovi jsem se nevyznala, nepochopila jsem, proč nakonec změnil svůj názor. Celkem mě zklamalo, jak pro něj bylo všechno jednoduché, krom asi dvou situací, kdy si Lauren prosadila svoje, totiž vždycky dostal, co chtěl - včetně šťastného konce. Měl to zkrátka moc snadné.

bowlly
17.10.2015 4 z 5

Krásná kniha, nicméně závěr se mi nelíbil. Po tak velkém odmítnutí žádné dobývání. Ja osobně bych žádala víc než pár odpoledních telefonů. Šup a vše odpuštěno.

Haňulec
05.09.2015 5 z 5

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem, úplně jsem se nechala vtáhnout do děje. Velmi krásná romantická kniha s pořádným dějem i zápletkou. Zde se opravdu nudit nebudete, proto tuto knihu velice doporučuji. :-)
Kdybych mohla dát víc jak 5*, tak neváhám :-)

Yana-66
02.08.2015 5 z 5

Krásná romantika :-) není co dodat

monika4478
24.07.2015 5 z 5

Knížku jsem četla u moře na dovče, a pohodové čtení láska, romantika, erotika :-) tak to má být :-)

MisuleB
21.07.2015 4 z 5

Ze začátku skvělá kniha, u které jsem se vážně bavila, jenže ke konci už to autorka moc natahovala a mě to přestávalo bavit. Ale bylo to úžasné čtení k moři.

EvaSupovic
01.07.2015 5 z 5

Pěkné počteníčko :-D Taková pohodička, nic náročného, ale potěšilo :-D

Bet
19.06.2015 3 z 5

Já jí měla jako dovolenkové čtení, je jednoduchá nemusíte u ní moc přemýšlet. Jsou tam i vtipné pasáže, jen mě zklamal konec moc se to tam dlouze protahovalo. Ale jinak mě kniha bavila :)

Katka313
11.05.2015 5 z 5

Krásný příběh. Oba velmi sympatičtí, ale ten závěr knížky mohl být zvládnutý lépe a rychleji, moc roztahané :-(. Ale i tak se mi to moc líbilo.

barborelka
10.05.2015 3 z 5

Nenadchne a neurazí ....nevím co víc k tomu napsat :-/

JanaDor
06.05.2015 4 z 5

Jemný, lehký, erotický román. Líbil, moc se mi líbil. První půlku jsem četla jedním dechem. Já prostě miluji, kdy se pár pomalu seznamuje, oťukává a navzájem si odolává.
Přednost této knihy vidím v autorčině stylu. Na tohle téma vyšlo a vyjde ještě milion knížek, ale vždy se něčím budou odlišovat. Tato mi sedla jako poklička na hrnec. Není to nic výjimečného, ale je to krásně, zamilovaný románek o dvou lidech, kteří překonají své hrůzy z dětství a pomůžou si sobě navzájem tím, že jsou. Prostě když čtu o lásce, připadám si jak v pohádce.

Ditules
02.05.2015 3 z 5

Oddechovka. Stokrát omletý motiv zaměstnavatele a jeho podřízené, kteří mají oba temnou minulost...

Nuttelka
01.05.2015 5 z 5

Jo, tak tento příběh se mi také líbil, i když mají oba dva zase až moc tragické zážitky z dětství... Děj se mi líbil více do té doby, než Lauren vyznala Cadenovi lásku, pak mi to přišlo jako bych dostala studenou sprchu :-/ Ale i tak jsem si knihu moc užila a zaslouženě dávám 5 hvězdiček :-)

martina5069
17.04.2015 5 z 5

Ježiš to bylo pěkný ještě teď se usmívám škoda že takových příběhů není víc zrovna takový odreagování sem vážně potřebovala takže určitě dávám 5 hvězdiček a doporučuji přečíst protože si příběh Cadena a Lauren určitě zamilujete stejně jako já a jak se dočtete v komentářích pode mnou tak je to opravdu krásná pohádka :-)

inuska6280
14.04.2015 4 z 5

Jak píšou ostatní, fajn oddechovka :)

jitka7
10.04.2015 4 z 5

Super oddechovka, příběh se mi hodně líbil, postavy super (konečně dobře popsaná ženská postava :)) žádná blbka jak to většinou bývá. Doporučuji

mili.h
05.04.2015 5 z 5

Velice mila oddechovka, sice velmi predvidatelna, ale presto hezka. Poslouzila mi jako prijemny relax na nedelni odpoledne. Po jejim precteni se Vam na tvari rozlije okouzleny usmev a na chvili podlehnete iluzi, ze preci i pro Vas tam nekde musi byt takovy Caden....
Miloucke, dojemne, predvidatelne a presto moc hezke cteni :-)

sex fotografování láska erotika USA (Spojené státy americké)

S. H. Kolee
americká