Osudová náhoda

Osudová náhoda https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232425/bmid_osudova-nahoda-XR1-232425.jpg 4 401 63

Lauren prochází životem bez velkých cílů a přání. Kamarádka jí jednoho dne nečekaně na dočasnou dobu nabídne místo asistentky Cadena Rileyho, slavného fotografa a atraktivního muže. Caden je ve společnosti známý jako nepolapitelný lamač ženských srdcí. Je sebevědomý, nadaný, bohatý, prostě je snem každé ženy. Caden je z Lauren úplně vedle od samého začátku, jenže neví, co si o ní má myslet. Je krásná, ale drží si od něj odstup a chová se ryze profesionálně. Je zvyklý, že se mu ženy věší na krk, a najednou nechápe, co se děje. Proč se Lauren chová tak odtažitě? Nemůže tušit, že Lauren jím je také okouzlená, ale před ním to nedává znát. Respektuje ho jako svého šéfa a nic si k němu nedovolí. Kromě toho Lauren ani nepočítá s tím, že by se mu taková obyčejná holka jako ona mohla líbit. Přitažlivost je však silnější a zanedlouho je pohltí vztah bez závazků. Nechtějí znovu dávat svá srdce všanc, protože oba v dětství poznali, jaké škody dokážou blízké vztahy napáchat. Jejich dohoda zpočátku funguje dobře, ale čím víc času spolu tráví, tím k sobě pochopitelně mají blíž. Opravdové pocity si bohužel dokáže připustit pouze jeden z nich. Velká otázka tedy zní, co se stane, až vysloví osudové „miluju tě“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Fated , 2012

Evka3814
11.10.2018 4 z 5

Sladká oddychovka až jsem se z toho konce málem roztekla. Každopádně tím čím si v dětství prošli,není jednoduché a ne každý dokáže žít normální život. Je to dvojice co si zasloužila mít jeden druhého,k tomu druhou a lepší šanci. Škoda že se to neděje i v reálu(samozřejmě myslím ten konec)

1moniccka
09.10.2018 5 z 5

knížka byla super, dlouho jsem na takovou knížku nenarazila a nadchla mě četlo se to samo. Vřele doporučuji

Tesset
19.07.2018 1 z 5

Ztráta času. Naprosto nesmyslné dialogy. Špatný překlad do jednoduchých usekaných vět. Nesympatické postavy. Navíc oba s takovou minulostí a žili si v pohodě dál a v podstatě je zas až tak neovlivňovala - to chtělo to rozpracovat.

andrea4865
19.07.2018 2 z 5

plitky obsah,nudny dej.

Kiwicatko
15.06.2018 3 z 5

Namet knizky byl dobrej, me se moc libil, ale i pres to mi tam neco chybelo. A i kdybyste me zabili, tak proste nevim co.

Maruš.D
05.05.2018 4 z 5

Na knize se mi líbil námět, který zněl zajímavě. Kniha mne nezklamala, ale určité pasáže byli na můj vkus zdlouhavé a nudné, opakující se.
Caden byl zajímavá postava, která však byla pod rouškou tajemna.. bylo by fajn, kdyby byla kniha psaná z pohledu obou postav :-D , ráda bych si přečetla, jak si ‘vypěstoval’ city on.

MarKy95
17.03.2018 5 z 5

Krásná knížka, hodně čtivá :)

LivN
29.01.2018 5 z 5

Moje oblíbené sexy séf a sekretářka. Je zážitek číst tuto knížku. A musím obdivovat autorčin nápad na děj knížky. Patří do kolonky jedna z nejlepších , které jsem četla. Určitě doporučuji!

jani.ruzicko
21.12.2017 4 z 5

Prostředí zajímavé, zas to bylo něco jiného... určitě čtivé, ale nějak jsem Cadenovi to jeho "miluju tě" nemohla uvěřit, asi tím, co všechno před tím napovídal, jsem se vůči němu stala dost podezíravou... =)

Evule114
22.10.2017 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tyhle knihy miluji... Ano když to vezmu kolem a kolem, je to pořád jedno a to samé, ale mě to prostě baví :-) tyto knihy jsou vždy předvídatelné, možná proto je tak ráda čtu :-) jen minulost Lauren mě trošku překvapila...

ardeas
23.05.2017 2 z 5

Slabý odvar v rámci žánru. Zaujímavá zápletka z prostredia umeleckej fotografie, ale tu tak trocha končí. Nevyvážená stránka v rámci fyzickej a emocionálnej podoby, zbytočné opakovanie faktov a sexuálnech postupov, ktoré vôbec dej neposúvajú. Nehovoriac o fakte ako sa zmenil Caden. Autorka mala asi až priveľkú fantáziu. Bez mnohej reálnosti tak potopila celý príbeh. Škoda.

Meridea
03.11.2016 5 z 5

Velmi hezky napsaná kniha, ideální oddechovka :-)

Laf
01.11.2016 5 z 5

Možná předvídatelný konec, ale i tak bylo čtení moc pěkné. Tuto knihu bych zařadila mezi takové, které se čtou rychle, protože je velmi těžké takovou knihu odložit. K odpočinku ideální kniha.

Mišule_11
25.05.2016 4 z 5

Nebyla špatná, dokonce se mi líbilo, i to že on byl jiného povolání než ekonomického! :) Ale občas mi tomu něco chybělo a nebo také nelíbilo, ale bylo to příjemné čtení! :)

petvet
17.04.2016 4 z 5

Kniha se velice dobře četla. Začátek jsem četla jedním dechem,ale pak nastal menší útlum; chtělo to nějakou dobrou zápletku :) Děj byl ze začátku dost předvídatelný. Za sebe doporučuji-kniha na večerní čtení a oddech jako dělaná!

jolca-jolly0953
18.03.2016 5 z 5

Nádhera :-) přečteno za jedno odpoledne. Ale Lauren Cadenovi odpustila až moc rychle. Mohlo to být delší

andrea4315
10.03.2016 3 z 5

No dá se. Ale z podobných knih s touto tématikou, bych zařadila mezi ty slabší. Kromě toho, že nic nového. Tak to je ploché. Celé jen z pohledu hrdinky. Hlavní linie je v podstatě jediná, případné doprovodné jen v náznaku, okolní postavy se tam jen mihnou.
Já si vždy romány představím jako film. A tohle by zvládlo zahrát i vesnické divadlo. 3 scény a 5 herců. Tohle dílo je spíš novelka, nebo dokonce natáhnutá povídka.

malazluta
23.02.2016 5 z 5

Příjemná oddechovka, ke které se někdy ještě vrátím.

barbora2863
16.02.2016 3 z 5

S knihami s podobnou tematikou je dnes asi nemožné sa nestretnúť, keďže zažívajú neustále nepochopiteľný boom. Pritom sú (dá sa povedať) všetky "na jedno kopyto" či "cez kopirák" a je dosť ťažké medzi nimi vybrať niečo odlišné.

´Osudová náhoda´ nebola nejaká výnimka, s podobným scenárom som sa už stretla, len on alebo ona robili inde, v inom meste, inak vyzerali a inak sa volali. Šteklivé scény priam iskrili, nebolo ich málo, a samozrejme si ich hlavní hrdinovia užívali priam neuveriteľne. Pridajte neplánované zaľúbenie sa, odmietnutie, nepochopenie, nejakú tú stratu niektorej z postáv a samozrejme pošramotenú minulosť hrdinov, a vypľuje vám to túto knihu (a mnohé iné).

Zase nemôžem uprieť, že kniha sa čítala rýchlo a prakticky sama, mala pár svetlých momentov i pekných myšlienok, a dokonca mi v dočasnej pamäti utkvela jedna zo šteklivých scén, ktorú by som nečakala a (priznávam) trošku prekvapila. Nečakala by som, čo všetko sa udeje pri fotení :)
Samozrejme sladký happy end sa konal, takže celkovo neškodný a celkom fajn - ale len priemer.

Lucii89
03.02.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, sice se jedná o často se opakující dějovou linku, ale v každé knížce jde přece jenom o jiný příběh :-) Za dva večery jsem ji přečetla, oči mi lítaly po papíře jako blesk -)) Kdo je naladěn na romantickou náladu, tak opravdu doporučuji! :-)

sex fotografování láska erotika USA (Spojené státy americké)

S. H. Kolee
americká