Ostrý střih

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující příběh lásky, vášní a zločinu, v němž je vše jinak, než se na první pohled zdá. Senzační vraždu Paula Wheelera ve výtahu hotelu je třeba rychle vyřešit; nechybí velké peníze, rodinná rivalita ani krásná milenka Julie. Tento případ by prominentnímu atlantskému právníkovi Dereku Mitchellovi mohl vynést značnou proslulost. Pomalu však vyplouvají temná tajemství. -- zdroj: www.pitaval.cz --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87786/ostry-strih-87786.jpg 4.3163
Žánr
Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Smash Cut, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Ostrý střih

Přidat komentář
Szekynka
30. srpna

Sem si říkala, že je docela škoda, že je vrah už půlky knihy jasný, ale zas na druhou stranu aspoň to tentokrát vzala z jiného pohledu a mohla zakomponovat co se mu v té choré hlavě honilo. Nicméně, člověk si myslí, že už ví všechno a ona tam zase na závěr vybombí překvapení jako blázen ???? Celá Sandra, to prostě nepochopíš.

ctenarkaEva
09. července

Místy předvídatelný děj, místy překombinovaný, ale kniha se mi četla celkem dobře. Jen tedy to množství překlepů a chyb ve větách, že dokonce nějaký čtenář, který měl knihu vypůjčenou z knihovny přede mnou, všechny chyby tužkou opravil. A bylo jich opravdu požehnaně.

Pája699
13. června

Tak bohužel já asi budu jedna z mála, kterou kniha nijak extra nenadchla. Bohužel za mě palec dolů. Měla jsem problém se do knihy začíst. Dočetla jsem dokonce pouze proto, abych se dozvěděla, jak rozmazlenýho, bohatýho "hajzlíka" dostanou. Na můj vkus to bylo zbytečně natáhlé a vrah byl znát cca od půlky knížky. Určitě má autorka lepší knihy :-)

pingu1
03. března

Pěkná, svižná detektivka , tenhle styl se mi u Sandry Brown líbí :-) Romantika nechybí, ale není to slaďárna :-)

Laf
18. ledna

Zase jedna podařená kniha od autorky. Výborný děj, spoustu zvratů a zápletek. Konec byl tak napínavý, že knihu dát z ruky nebylo možné. :)

helenkan
22.12.2018

Jak se píše v předešlých komentářích. Vrah je odhalen brzy,ale vůbec to neubírá na chuti pokračovat ve čtení. Napínavý to bylo i tak dost.

Lenoulinka
23.10.2018

I když jsem poměrně brzy věděla vraha, tak hon na něj byl napínavý až do konce. Nechyběla milostná zápletka. Čtivá kniha.

lifeoptimist
11.10.2018

Většinou nemám moc ráda, když známe vraha hned,nicméně tady to bylo zajímavé a závěr pěkně gradující. Hvězda dolů, protože mám doma taky fenku Meggi a nelíbilo se mi, co se v knize stalo :'(:'(:'(

1

Autor a jeho další knihy

Sandra Brown
americká, 1948

všech 68 knih autora

Kniha Ostrý střih je v

Přečtených266x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených5x
Knihotéce106x
Chystám se číst31x
Chci si koupit3x
dalších seznamech1x