Tanec s ohňom

Tanec s ohňom https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112917/tanec-s-ohnom-112917.jpg 4 217 33

Ostrov tří sester série

< 3. díl

Nell Toddová aj Ripley Bookeová našli svoje životné lásky. Iba tretia zo sestier-čarodejníc zostáva sama. Pekná a úspešná Mia Devlinová žije iba pre svoje malé kníhkupectvo, bistro, bývalú pestúnku Lulu, ktorá pre ňu znamená viac ako jej vlastná matka, a priateľov...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Columbus (SK)

Face the Fire

Zelený.úval
07.11.2022 5 z 5

Na příběh o Mie jsem se těšila už od prvního dílu. A byl super :-)

Aranel15
05.10.2022 5 z 5

Tento díl byl asi ze všech nejlepší. Škoda jen, že konec je vždycky tak useknutý.

petraj30
27.05.2022 3 z 5

Byl to pěkný příběh, ale očekávala jsem mnohem víc. V minulých dílech na sebe magie jen jemně upozorňovala, ale tady byla přímo dotěrná a rušivá. Ovšem když magii pominu, můžu napsat, že to byl krásný příběh.
Mia se mi moc líbila, jen Samovi bych moc nevěřila, ale každý může udělat chybu nebo dospět a vše si zpětně uvědomit.
Tato trilogie mě celkem potěšila a v budoucnu se k ní ještě vrátím, ale nějaké pasáže zřejmě vynechám

Jaklová.katka
19.04.2022 5 z 5

Zakončení série. Úplně úžasný příběh.

petulik330
31.12.2021 3 z 5

Poslední a závěrečný díl byl oproti předchozímu dvěma poněkud slabší, což mě docela zklamalo. Těšila jsem se na něj jak vše vyvrcholí ale nebylo to ono.
V obou předchozích dílech museli hlavní hrdinky Nell s Ryply ukázat odvahu a neuvěřitelnou sílu aby porazily zlo.
V tomto díle se především řešila její láska s Samovi s podobně. I samotný konec byl pro mně zklamáním. Čekala jsem, že nám autorka ukáže život tří sester čarodějnic i s jejich dětmi.

Kudík
06.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Škoda, čekala jsem a těšila se na víc akce. Slibný začátek s Lulu v podobě vína, Mela G., raracha a žáby mi to naznačoval, ale pak až skoro do konce bylo jen občasné bu bu bu. Navíc mi nepřidal i důvod Samova odchodu, to i Ripley měla lepší pro své chování. Upřímně, kdo vydrží čekat skoro 11let? Jinak jsem ráda za ostatní dvojice a rozšiřující se populaci na ostrově. :)

pip11
26.02.2021 5 z 5

Završení trilogie Tří sester, tentokrát příběhem krásné, hrdé a moudré Mii. Moc pěkná magická série, pohodová a příjemná, kde se vše poutavě a hezky ukončilo a kruh se uzavřel. Jelikož díly na sebe plynně navazují, nedoporučuji přeskakovat či vynechat.

Lacrimma
11.12.2020 4 z 5

Tato trilogie se Noře velmi povedla. Nemůžu říct, který díl se mi líbil nejvíc, všechny jsou super...

georginaa
17.11.2020 3 z 5

Magii moc nemusím, mám ráda akční romantiky s humornými hláškami. Sice to nebylo zas tak špatné, ale číst to už asi nikdy nebudu.

verdulos7977
31.03.2020

Knihu jsem dočetla včera večer... Ostatní díly mě bavily mnohem více, ale možná je to tím, že jsem díl včerejší četla na e-booku a ne ve voňavé listové podobě :)
Nicméně bych knihu zakončila hezkým závěrem o pět let později třeba...
Akce ke konci mi přišla hrozně náhlá a rychlá a divná... jinak samozřejmě, klobouk dolu :)

Skalara
15.11.2018 5 z 5

V posledním dílu této série mi přijde nejvíce magie.

vlkcz
15.10.2018 5 z 5

Sice bych měl k některým těm magickým věcem drobné výhrady, ale jinak mě to dost bavilo.

Mruskulka
03.10.2018 5 z 5

Další krásný romantický příběh od poslední z tří sester. V této knize nejvíce magie a kniha se mi moc líbila. Jednoduché a pohodové čtivo

martina.tim
20.02.2018 1 z 5

Za mě to bylo velké zklamání. Příběh tak trochu o ničem. Sem tam nějaké to bububu ze strany zla, ale jinak jako celek takové nijaké. Možná je to z důvodu, že už člověk v podstatě vše věděl od začátku jak to dopadne a už tam nebylo to kouzlo, které mě uhranulo u prvního dílu. Dočteno s velkým přemáháním.

lagareta
11.12.2017 3 z 5

Hm, pro mne nejslabší z trilogie. Nějak jsem tam postrádala děj.

cukrovka
29.09.2017 4 z 5

I závěrečný díl byl velmi čtivý. Zajímavý příběh silné a sebevědomé ženy, která se musí naučit nechat si pomoct a znovu otevřít srdce lásce, která může i bolet.

munka
07.09.2017 3 z 5

Pekne napísané ukončenie trilógie. Veľa čarov a lásky. Dobro zvíťazilo nad zlom.

knihomolka_eli
21.08.2017 odpad!

Mne sa táto séria nepáčila. Predtým som čítala sériu Sľub a tá ma bavila viac...tiež to nebola moja šálka kávy, ale páčila sa mi viac ako toto...no v prvej knihe mi dojem z týchto kníh zachránili len popisy ostrova, a kníhkupectva a potom zas v druhej Ripley, ktorá bola pre mňa top postavou, to jej pesimistické správanie aspoň trošku pohlo s tou nudou...Mám rada romantiku, aj fantasy, tu nebolo ani z jedného pre mňa dosť. Do čítania som sa musela nútiť, a tie hókusy pókusy mi tiež prišli strašne trápne, celé take detinské. No...už od Robertsovej knihy tohto žánru nehrozia :D

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Celou trilogii si znovu přečtu a kdo má rád tajemno a napětí, tak vřele doporučuji. Fakt super, tyhle knihy se fakt povedly.

alzbeta4340
04.03.2017 4 z 5

Hodně povedené. Pěkně napsaná romantická fantasy v podání Nory Roberts. Příběh plný lásky a magie. Navíc je hlavní hrdinka Mia hrdá majitelka knihkupectví, což je vždy sympatické.