Ostrov kamélií

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sylvii nič nechýba, a predsa sa v živote plnom povinností a v zdanlivo dokonalom manželstve necíti šťastná. Keď po svojej tete zdedí ostrov v Bretónsku, na ktorom sa rozprestiera záhradníctvo a nádherná záhrada plná kamélií, dlho neváha a na pár týždňov ho vymení za život v rušnom Mníchove. Sylviin manžel Holger, bezohľadný obchodník, však už záhradníctvo ponúka na predaj. Má tam vyrásť hotelový komplex s golfovým ihriskom. Preto tu neznámu dedičku nevítajú práve s otvorenou náručou. Sylviu očarí krása ostrova aj srdečnosť a svojráznosť jeho obyvateľov. Keď sa zamiluje do záhradníka Ma?la, jej život sa poriadne skomplikuje a odrazu stojí pred najťažším rozhodnutím vo svojom živote....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/369836/ostrov-kamelii-p5f-369836.jpg 3.926
Žánr:
Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (SK)
Orig. název:

Die Kamelien-Insel (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Ostrov kamélií

Přidat komentář
krevetka79
20. června

Čtivě napsaná oddechovka ????

Sotek43
12. května

Za me to je moc krasne psaná oddechova knížka.

takana
07. května

Krásná kniha, romantický příběh o krásnem ostrově kamélií.

alnahu
13. března

Krásná obálka -krásný romantický příběh z ostrova kamélií v Bretani. Příběh Sylvie ,která tento ostrov zdědila po své tetě a beznadějně se do něj zamiluje ,ale nejen do ostrova - najde zde i svoji životní lásku. Odpočinkové pěkné čtení.

Petrush
30.12.2018

Romantický příběh, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí krásná příroda. Už v průběhu čtení bylo jasné, jak příběh dopadne. Žádné překvapení se nekonalo - ani dobré, ani špatné - ale to asi patří k tomuto typu nenáročného a odpočinkového čtení.

zuzana2599
05.12.2018

Příběh provoněný spoustou kamélií. Je to milý příběh, nejenom o překrásném ostrůvku u Bretaně, ale i o zklamání a nalezení sebe sama. Knížka s krásnou obálkou se pěkně četla, je to odpočinkové čtení, které splnilo mé očekávání.

bábuška
29.11.2018

Okouzlená ostrůvkem u francouzské Bretaně, který je plný keřů rozkvetlých kamelií, je osou příběhu mladé pracovně vytížené ženy, jíž tento ostrůvek doslova spadl do klína formou dědictví. Jakmile jej osobně navštíví, ihned přestane uvažovat o prodeji a začne bojovat za jeho zachování, i když tím nechtěně ohrozí vlastní manželství. A samozřejmě nechybí ani nová láska. Krásné vydání.

evice26
26.10.2018

Příjemné pohodové čtení na jedno podzimní odpoledne. Pěkně vykreslenou krajinu bretaňského ostrova máte během čtení chuť navštívit a uvidět noblesní krásu kamélií na vlastní oči .-)


Autor knihy

Tabea Bach
německá

Kniha Ostrov kamélií je:

v Právě čtených4x
v Přečtených33x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených4x
v Knihotéce53x
v Chystám se číst48x
v Chci si koupit8x