Ostrov dinosaurů

Ostrov dinosaurů https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33048/ostrov-dinosauru-33048.jpg 4 15 6

Tak si to představ – vaše letadlo ztroskotalo a ty ses spolu se svými kamarády ocitl na vzdáleném ostrově. Při prozkoumávání pevniny uděláte neuvěřitelný objev – ostrov je osídlen dinosaury! Jak se tam vzali? Proč je jejich rezervace tajná a kdo za tím vším stojí? To jsou otázky, které se spolu se svými kamarády pokusíte rozluštit. Jak se vám to ale podaří, to záleží jenom na tobě. Ty musíš rozhodnout, jak bude příběh pokračovat. Je to jen a jen tvůj příběh a tahle malá knížka jich ukrývá hned několik. Zvol si ten svůj!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Gamebooky
Vydáno: , Baronet

Dinosaur Island , 1993

cziss
04.04.2021 3 z 5

Jedná se o velmi jednoduchý gamebook zaměřený na menší děti.

Samohyb
19.11.2020 5 z 5

Právě jsem to dočetl před spaním svým dětem (4 a 6) a byly nadšené. Jejich první gamebook. Líbí se jim ta možnost ovlivnit děj. Mě osobně fascinují kresby, které jsou na takové dílko úžasné a je jich opravdu hodně. Děj mi přijde příliš málo možností. Někdy by se snadno dalo udělat další rozcestí, ale autor toho nevyužije. Pro malé děti je to mnohem lepší, než FF. Za mě velmi slušná kniha pro děti, dospělý to přečte za hodinu až dvě.

RomanDušek
18.05.2020 5 z 5

Moje první kniha, pokud nepočítám slabikář a povinnou školní četbu. Na tuto knihu moc rád vzpomínám a nikdy nezapomenu na pocit, když jsem jí četl prvně. To napětí, abych se rozhodl správně a vyvázl živý z ostrova. Bohužel, nepodařilo se... :-)
Hned jsem musel číst znovu a otestovat jiné varianty. Byla to zábava prožívat další dobrodružství... Bohužel, knihu jsem ztratil během stěhování. A moc mi chybí.
Ovšem, nelze jinak, než doporučit každému, kdo má rád dobrodružství.

zuzi1162
11.10.2018 4 z 5

Je tam trinact koncu, v peti z nich prezijete. Zkoušela jsem to číst několikrát a měnit své rozhodnutí a pokaždé jsem umřela, se mnou radši v letadle nehavarujte :).

PriMula
30.03.2013 4 z 5

Tak tuhle knížku jsem přečetla poměrně rychle, protože mě hned snědl dinosaurus. :D Jinak se mi líbila. ;)

KubaKJ
26.08.2012 5 z 5

Další gamebook, ikdyž tady nepotřebujete tužku ani kostky. Záleží jen na vašich rozhodnutích. Je to knížka ve stylu Jurského parku a je jen na vás, jestli se odsud dostanete živí. Perfektní čtení pod školní lavicí, měl jsem díky tomu ve škole dost problémů:-)

gamebooky

Edward Packard
americká, 1931
1991  70%Jsi příšera
1993  79%Ostrov dinosaurů
1992  67%Mistr v skateboardingu
1992  70%Vesmírný upír
1993  68%Amerika: Proč je na pyramidě na dolarové bankovce oko?

Kniha Ostrov dinosaurů je v