Ostať alebo odísť? Ako sa zbaviť toxických ľudí a prevziať kontrolu nad vlastným životom https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482069/bmid_ostat-alebo-odist-ako-sa-zbavit-tox-7Px-482069.jpg 5 2 1

Kampane bojujúce za zdravie a duševnú pohodu odporúčajú vyhnúť sa nezdravej strave, sedavému životnému štýlu, tabaku, drogám a alkoholu, no takmer nikdy do zoznamu nezaradia komplikovaných a toxických ľudí. Pritom práve ,odstránenie takýchto ľudí z nášho života môže mať výrazne priaznivý vplyv na naše fyzické aj psychické zdravie. Štatisticky je takmer isté, že aj vy máte vo svojom živote narcistu, ktorý nahlodáva vaše duševné zdravie a váš dobrý pocit zo seba samého. Môže to byť váš partner, priateľ, kolega či rodič. Zotrváte v takomto vzťahu? Alebo z neho odídete? Táto kniha vám pomôže odhaliť toxickú osobu vo vašom okolí a rozhodnúť sa, čo urobiť. Kniha Ostať alebo odísť približuje na príbehoch reálnych ľudí znaky narcistickej osobnosti a ponúka realistický návod, ako zhodnotiť svoju situáciu a nájsť silu opäť prevziať kontrolu nad vlastným životom.... celý text

Literatura naučná , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Eastone Books

Should I Stay or Should I Go? Surviving A Relationship with a Narcissist , 2017

oleg121
oleg121
03.02.2024 4 z 5

Ako fanúšik autorky (jej YT kanálu) mi obsah knihy prišiel zaujímavý a výborne spracovaný. Pre toho, kto sa touto tematikou ale zaoberá, kniha v podstate nemusí prinášať nič nové. Je však otázne, do akej miery a či vôbec to vadí.

Autorovy knížky

Ramani Durvasula
americká, 1965
2021  90%Ostať alebo odísť? Ako sa zbaviť toxických ľudí a prevziať kontrolu nad vlastným životom

Kniha Ostať alebo odísť? Ako sa zbaviť toxických ľudí a prevziať kontrolu nad vlastným životom je v