Osmý hřích

Ďábel se obléká do purpuru! Je to původně cenná sbírka knih jedné zchudlé markýzy, která přivádí mnichovského antikváře Lukase Malberga do Říma. Tam se však zaplete do případu vraždy. Jeho bývalá spolužačka Marlene, která mu po letech náhle připadala velmi přitažlivá, leží ve svém římském bytě ve vaně mrtvá. Byla to právě ona, kdo ho na onu cennou sbírku knih upozornil. Policie se domnívá, že jde o nehodu, ale Malberg má všechny důvody k pochybnostem. Jeho podezření vzbudí i zápisník s latinskými poznámkami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/342558/osmy-hrich-Djd-342558.jpg 472
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Knižní klub

Die achte Sünde (2008)

Kniha Osmý hřích

Hustoles380

Dočetl jsem,ale čekal jsem mnohem více kvality po všech stránkách.

eme
28.01.2018

kniha super. Me osobne velmi mile prekvapila. Cetl jsem na ni nekolik i negativnich recenzi, tak jsem nevedel co ocekavat. Kniha je od zacatku az do konce napinava.

Ivetaa
06.08.2017

Po několika "severských" krimi jsem sáhla po pro mě neznámého německého autora. Kniha se čte velice dobře - napětí až do poslední stránky. Určitě si přečtu od něho další romány.

davas
11.04.2017

Pro mne opět výborný Vandenberg,dnešní doba,církev,záhady a samozřejmě vraždy a láska.....vše propletené historickými fakty v promyšleném příběhu od mého oblíbeného autora

IvanaB
10.08.2016

Čekala jsem trošku víc, ale protože mám ráda církevní "konspirativní" záhady v zásadě nezklamalo. A líbila se mi zmínka o Mendelovi :-)

konicekbily
17.06.2016

Spisovatel je velice dobrý, ale téma mne obzvlášť nezaujalo, a nadbytečný rádoby hororový závěr tomu dává korunu.

tuldas
05.09.2014

výborný

Teraka
28.05.2014

Knihu jsem dočetla tak nějak ze setrvačnosti. Ve srovnání s autorovou knihou Král z Luxoru se tento jeho počin stává podprůměrem.

Philipp Vandenberg

Philipp Vandenberg