Osm

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Začíná nečekaně skoro koncem a končí začátkem. Hlavní hrdinka Míša je následkem střelného poranění v bezvědomí. Kdo jí chtěl ublížit a proč, když ji všichni měli rádi? A co se stane, až se Míša probudí a ze svého života si bude pamatovat jenom něco?

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/331871/osm-pO8-331871.jpg 3.71876
Žánr:
Detektivky, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto
1. vydání originálu:2017
Počet stran:384
Jazyk vydání:český
Autor obálky:Marcela Šedivá
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-267-0883-4
Nahrávám...

Komentáře (563)

Kniha Osm

Přidat komentář
janamaxik
20. srpna

Super, byla jsem nadšená

otesánek
15. srpna

No asi jsem čekala víc. Ani to pro mě nebylo jednohubkou a kus knihy jsem se i stihla nudit. Přeskakování od jedné osoby k jiné bylo pro mě těžko stravitelné. vlastně mi nejvíc bavilo posledních asi 80 stran..... konec, nekonec se mi teda vůbec nelíbil. Četla jsem od autorky lepší knihy

novina
14. srpna

Příběh se mi líbil, četlo se to samo. Konec mi přišel trošku přitažený za vlasy, ale díky zápletkám a postavám dávám plný počet.

zelva.marketa
06. srpna

Úžasná knížka se skvělým rozuzlením.

NikNik
04. srpna

Velice pěkné, příběh poskládán originálně a těším se na další knihy :-)

janka3232
31. července

Trochu slabá zápletka. Moc nechápu, proč autorka stále popisuje osudy nemožných ženských, které se nechávají vláčet osudem, a pak kňučí.

romanka26
28. července

Kniha mne oproti ostatním autorcinym knihám nebavila. Nedocetla jsem.

Kopretina
24. července

Moje první setkání s autorkou, hned od začátku jsem si říkala, hm takové syrové, jako Soukupová. Jelikož jsem nemocná, knihu jsem přelouskala jedna dva. Četla se hezky, podezření jsem měla velmi blízké, a že nikdo není sympatický? To už si v moderních knížkách zvykám. Ještěže já :D a moji známí (aspoň někteří) normální jsme ;).