Ošklivé kačátko

Ošklivé kačátko https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236883/bmid_osklive-kacatko-236883.jpg 4 44 8

Adaptace známé pohádky vypráví příběh o káčátku, které se zprvu zdálo všem ošklivé, ale nakonec z něj vyrostla krásná labuť. Adaptace vznikla podle pohádky Hanse Christiana Andersena.

mazlak
30.12.2021 5 z 5

Zase na malou chvíli v dětství. Krásná pohádka.

verka5083
21.01.2021 5 z 5

Další úžasná pohádka od tohoto autora. Když člověk potřebuje něco krátkého na oddych, je úžasné sáhnout po klasické pohádce.

danny_21
13.12.2020 4 z 5

Kdo by se nepamatoval kouzelné pohádky dánského vypravěče Andersena. Ošklivé káčátko je jedna z těch nezapomenutelných - jako dítě jsem ji měl moc rád, v knížce byly krásné ilustrace a samozřejmě se dočkala filmového zpracování od Disneyho - 75 %

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Tuhle knížku si ještě pamatuji-že se mi líbila. :)

Falquar
21.06.2014 4 z 5

Krásné ilustrace, děsně málo textu, primitivní jazyk a jeden neuvěřitelně plochý, přesto kouzelný příběh. Prostě typická pohádka zpracovaná do formy, která zaručeně nadchne (bohužel asi jenom) ty (nej)menší čtenáře.

Daxie L. Jesus
06.03.2013 1 z 5

Fakt hnusná kačena!

TessDragon
06.08.2012 5 z 5

Kdo by neznal malé ošklivé káčátko, které se cítí samo, protože není tak krásné jako jeho sourozenci, uteče, zažije několik dobrodružství a vyroste v překrásnou labut? :)

Mikiem
10.02.2012 5 z 5

Pro děti ideální před spaním čtení,hezky kreslené,zfilmované,co dodat,super:o)