Osamělý vlk

Osamělý vlk https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24402/osamely-vlk-24402.jpg 4 17 6

Když krásná Angelina předloží Tomovi přesvědčivý dokument, že jeho ranč patří jí, Tom si uvědomí, že stojí proti protřelé prospěchářce. Angelina po něm žádá, aby se okamžitě odstěhoval. Cítí se dostatečně podpořena partou bezohledných zabijáků a rozhodně s ním nehodlá vyjednávat. Ale Tom se nedá. Budoval ranč čtyři roky a je připraven o něj bojovat, a nebude-li vyhnutí, třeba i zabíjet.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné

Vydáno: , Alpress

Radigan

Cassidy.L
28.07.2023 5 z 5

Zbožňuji knihy od autora Louise L'Amoura, vždy v nich najdu přes léto oddechové čtení a velkou zálibu

Turlogh
31.12.2022 5 z 5

Další výborný westernový příběh známého spisovatele. Lze jen doporučit k přečtení. Howgh.

Francoa
12.12.2022 5 z 5

Mně se příběh četl velice dobře a hlavní aktéři měli moje sympatie.Děj byl docela akční a zábavný, tak že jsem knihu přečetl rychle.Co více si u westernu přát.

Jara 56
11.05.2022 4 z 5

Hezky napsáno, dokonce ženská muze být zloduch, což v kovbojkach moc nebývá, ale jen trochu, jinak spokojennost s autorem velká.

Luigi1
31.07.2020 5 z 5

Zde L´Amour opět popsal drsný život v horských oblastech.Tom Radigan i John Child a jeho nevlastní dcera Gretchen Childová musejí čelit vymyšlenému nároku na zem s jejich rančem.Angelína Foleyová s partou zabijáků se pokouší o získání taho území i za cenu zabíjení.

R.E.M.
29.10.2014 3 z 5

Příběh jak z divokého Západu, kde hlavní hrdina musí bojovat o farmu, i o svůj život. Čtivé, pohodové, místy vtipné.

Louis L'Amour
americká, 1908 - 1988