Osada mladých snů

Osada mladých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145523/bmid_osada-mladych-snu-Rrf-145523.jpg 3 7 3

Bill Stín, záhadný a přitažlivý muž, který je vším a nikým, žije všude a nikde, přichází a zase mizí a mladá, krásná bankéřova dcera Nasťa - dvě srdce, která se potkají v trampské osadě, aby se vzápětí zase rozešla. Ale opravdu navždy?

Stardust
29.03.2021

Chtěl bych vo***at Billa Stína! Jinak těžko hodnotit. Moralizující nepravděpodobná limonáda, ale asi dobře zacílená na cílovku. Frekventovaně parodována v Bohatýrské trilogii.

bábuška
04.03.2017 2 z 5

Všechny tyto dívčí románky, a to bez rozdílu, jsme čítávaly tajně pod lavicí. Ještě si na to živě vzpomínám jak jsme si je navzájem půjčovaly a vžívaly se do romantických časů dávno minulých. Přešlo mnoho roků a my při listování starými výtisky vzpomínáme s nostalgií na naše mládí a občas si některou tu knížku znovu přečteme.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Sladce romantický příběh popisující dobu první republiky, při jejím čtení jsem zatoužila se do této, byť složité doby, kdy tramping teprve začínal, podívat Mohu jen doporučit!

osady

Vilém Neubauer
česká, 1892 - 1965
1992  60%Osada mladých snů
1997  73%Sextánka
1993  47%Píseň věčného mládí
1928  80%Bílý chrt
1997  63%Filozofka Mája

Kniha Osada mladých snů je v