Orientální vzory – antistresové omalovánky

Orientální vzory – antistresové omalovánky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256151/bmid_orientalni-vzory-antistresove-omalo-256151.jpeg 4 3 3

Co vám pomůže na chvíli zapomenout na každodenní starosti? Jak si nejlépe oddechnete a zároveň opět získáte energii a koncentraci? Vymalujte antistresový obrázek! Vyberte si některý ze 70 orientálních motivů a oživte ho svými oblíbenými barvami. Pravidla i techniku si určujete sami: tužky, pastely, tempery... zvolte si vzory a barvy, které vám zlepší náladu! Nejpovedenější obrázky můžete z bloku vytrhnout a potěšit jimi své blízké. Deset až patnáct minut malování denně a vaše mysl bude opět svěží.... celý text

LilianaNox
25.08.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější antistresové omalovánky, které doma mám. Pracuji na nich už pár let a pořád mě neskutečně baví. A opravdu hodně mi pomáhají; skvěle si při nich vyčistím hlavu. Škoda, že takových není víc.

Daris
13.03.2016

Naprosto skvělé, nejlepší antistresové omalovánky, které snad na momentálně přeplněném trhu jsou. Velkou výhodou oproti konkurenci mají i v tom, že se jednotlivé omalovánky mohou lehce vyndat, papír je tvrdší a tak si jednoduše můžete vytvořit senzační obrázky, dekoraci doma i v práci.

petra4080
24.02.2016 3 z 5

Hezké vzory, ale spíš pro pokročilé - často velmi titěrné.

omalovánky pro dospělé

Kniha Orientální vzory – antistresové omalovánky je v