Orgasmická meditace

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

„Orgasmická meditace povznáší ženský orgasmus na úroveň náboženské a duchovní praxe. Naplňuje duši, kultivuje touhy, pomáhá nám k sebevyjádření, je zdrojem sebeuvědomění a ohromné energie.“ Tato kniha je o sexu, jistě. Ale zároveň je to i kniha o vašem životě, o tom, jak se naučit ve světě nově fungovat. Nabízí nový způsob navazování vztahů s lidmi a s životem jako takovým. Je o tom, jak zapustit kořeny. Naučit se cítit vlastní tělo. Naučit se propojit s druhými lidmi. Zbavit se očekávání a na jejich místo postavit širokou škálu možností. Proměnit život v umělecké dílo a sex použít jako magický elixír, jenž nám otevře nové světy. Orgasmická meditace není klasický sex. Umožňuje muži vyjádřit ženě úctu a poskytnout jí příležitost spojit se s vlastním tělem a prožít krásné a vzrušující pocity. Cílem není orgasmus, i když by to tak mohlo na první pohled vypadat. Jde o navázání silného intimního kontaktu mezi partnery. Vše, co při ní žena prožívá, obohacuje oba dva. Orgasmická meditace nemusí být jediný způsob, jak se znovu naučit vnímat pocity v těle, ale určitě je nejzábavnější a také nejefektivnější. Neexistuje intenzivnější, silnější a bohatší zdroj fyzických vjemů než naše sexualita....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315675/orgasmicka-meditace-Yjv-315675.jpg 4.26
Žánr
Erotika, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, Synergie
Orig. název

Slow Sex : The Art And Craft Of tge Female Orgasm, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Orgasmická meditace

Přidat komentář
Galdrakona
24.03.2019

Kniha upřednostňuje cestu před cílem, klade důraz na zpomalení a prožívání přítomného okamžiku v těle s absencí jakéhokoliv očekávání prostřednictvím jediné nenásilné techniky zaměřené na objevování a probouzení ženské touhy dotekem uplatňujícím pravidlo: méně je někdy více. Pánové nejsou diskriminováni - to stejné lze praktikovat i obráceně. Pouze si pojmenováním obecně platných stereotypů přiznáváme, že se dámy spíše než pánové potřebují nejdříve dostat do kontaktu se svou sexualitou a to vlastním ženským, nikoliv mužským způsobem. Z toho důvodu je obsah zaměřen především na hýčkání žen, ale právě proto zaujme i muže, který si přeje ženu skutečně potěšit.

RenataP
11.01.2017

Kniha je ve zkratce o tom, jak rozvíjet ženskou sexualitu tak, aby z ní měla prospěch nejen žena, ale také muž. Důvod je jednoduchý – protože tak byl člověk jako lidský druh nastaven. Tím se dostáváme mimo pouhé animální přežití, ale získáváme smysl života, je uspokojena také duše a v takové chvíli i jinak vnímáme svět, život a jeho kvalitu. Autorka vypracovala dokonalý plán, jak kultivovat v pohodlí domova tělesné prožitky, v podstatě od samého základu, k tomu přidala ještě bonus v podobě zlepšení partnerského vztahu.