Orgánové hodiny – snadno a srozumitelně

Orgánové hodiny – snadno a srozumitelně https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162255/organove-hodiny-snadno-a-srozumitelne-162255.jpg 4 10 2

V této knize představuje autor funkce jednotlivých orgánů a jejich spolupráci v lidském organismu. Pojem orgánové hodiny se opírá o tradiční čínskou medicínu. Vychází z předpokladu, že v lidském těle dochází ke každodennímu koloběhu energie. Jako známe střídání dne a noci, tak také každý orgán, a dokonce i každá buňka, se řídí vlastním časovým harmonogramem. V určitou denní dobu panuje v orgánových systémech obzvlášť silná aktivita, kterou později vystřídá důležitá klidová fáze. Pokud na tyto skutečnosti dbáme a respektujeme je, podporujeme tím své zdraví. Rytmus těla můžeme efektivně využívat také v práci a v soukromí, ale i při hubnutí, načasování podávání léků nebo absolvování jiných nejrůznějších terapií.... celý text

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
31.05.2023 3 z 5

Vůbec jsem neporozuměla těm tabulkám shrnutí dvou orgánů. A také jsem se nějak nedopočítala zubů. Kolik jich vlastně má dospělý člověk, že např. zuby 18, 28, 38 a 48 jsou zuby moudrosti. Jak by se nám do pusy vešlo 48 zubů? Není to jen 32? I když nějaké nové zajímavosti jsem se dozvěděla, rozhodně jsem od knihy očekávala mnohem víc.

M100
M100
08.05.2018 5 z 5

Velmi zajímavá kniha o tom kdy a jak fungují naše orgány. Srozumitelné, přehledné. Doporučuji.

lidské tělo

2013  84%Orgánové hodiny – snadno a srozumitelně
2023  100%Střeva - základ zdraví: Správné jídlo a mentální nastavení - nejlepší lék na spoustu neduhů

Kniha Orgánové hodiny – snadno a srozumitelně je v