Orchideje - Praktický rádce pro zdraví rostlin a krásu květů

Vynikající příručka pro všechny milovníky orchidejí. Ukazuje, že tyto nádherné exotické rostliny nepotřebují speciálně osvětlené ani vytápěné skleníky, ale lze je pěstovat běžně v bytě, například na okenních parapetech. Kniha obsahuje nádherné barevné fotografie každého uvedeného druhu, rodu či hybridu, přehledné popisy a základní nároky na teplotu, světlo, substrát, přesazování, rosení, zalévání, hnojení i ošetřování po odkvětu i množení. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103223/orchideje-prakticky-radce-pro-zdravi-rostlin-a-krasu-kvetu-103223.jpg 55
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Knižní klub

Orchideen, 2003

Kniha Orchideje - Praktický rádce pro zdraví rostlin a krásu květů

29.04.2019

První orchidej jsem dostala asi před dvanácti lety od manžela, a od té doby v tom jedu. Tahle publikace je za mě absolutně nejlepší. Takže všem milovníkům těchto květinových krásek mohu jen a jen doporučit.

Hospodyňka
11.03.2018

Dnes a denně...vím, že najdu.

pufina
30.01.2012

Jedna z nejzajímavějších příruček o pěstování orchidejí. Jasné, stručné a výstižné povídání a rady k orchidejím. Jde vidět, že Brigitte Goede tuto knihu zpracovala s láskou k orchidejím a snahou poradit nám pěstitelům.

květiny orchideje

Autor knihy