nehodnoceno
Orbis pictus - Svět v obrazech pro nejmenší II. s obrázky Václava Sokola / podle vydání z roku 1883 obálka knihy

Další aktuální výbor z unikátní obrazové učebnice Jana Amose Komenského doplněný novými ilustracemi Václava Sokola se snaží zprostředkovat „svět v obrazech“ současnému dětskému čtenáři. Kniha navazuje na předchozí úspěšný první díl a přináší další nové obrázky a nové situace ze světa, který nás obklopuje. Kniha přináší Komenského texty v modernizované češtině, doplňuje je anglickým překladem a také originální latinou. Kniha tak může směle sloužit i původnímu záměru svého autora – může mladému čtenáři otevírat okno do světa cizích jazyků....celý text

Literatura česká, Pro děti a mládež, Encyklopedie
Vydáno, Machart

Jan Amos Komenský
česká, 1592 - 1670

všech 96 knih autora

Kniha Orbis pictus - Svět v obrazech pro nejmenší II. s obrázky Václava Sokola / podle vydání z roku 1883 je v