Opuštěná kobylka

Opuštěná kobylka

Další příběh Archy zvířat z pera populární spisovatelky Lucy Danielsové. Nelehký úkol stojí opět před statečnou Mandy i jejími rodiči veterináři, kteří se snaží pomoci kamáradce Polly, která má panickou hrůzu z koní a přitom s emusí postarat o svého poníka. Najdou k sobě Polly a opuštěná kobylka cestu?

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47812/opustena-kobylka-47812.jpg 445

Archa zvířat (31.)

Mare in the Meadow (1997)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros

tatafa
07.01.2017

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

LiliputQueen89
01.04.2016

Jako malá jsem tu knihu, jako správná koňačka, milovala. :D Jinak je knížka moc pěkná a krásně napsaná :)

steph.tey
08.07.2015

Mám pocit, že jsem to nedočetla. Koně nejsou prostě nic pro mě.

Linu
25.03.2014

Knihy s koňmi jsem četla i když jsem byla malá. Tuhle jsem milovala, patřila k mým nejoblíbenějším :-).

Marisa
11.01.2014

I když je mi 13. Knihu jsem vylovila ze své ve ,,švech´´ praskající knihovně a přečetla si jí. Nečekala jsem, že mě kniha do děje vtáhne tak moc. Příběh byl čtivý a krásně napsaný. Stále jsem si přála, aby se vše spravilo a Polly se Šonou k sobě našli cestu. Nakonec jsem byla mile překvapená koncem, protože to jak Šona zachránila Polly život, bylo nad mé očekávání. Nemám co dodat, kniha je skvělá :)

terkas2001
10.03.2013

Jé, konečnĕ nĕjaký příbĕh z Archy zvířat s koníkem... Jsem nadšená, tato kniha je krásná!

RoseDawson157
06.01.2013

Jak já milovala Archu zvířat,Mandy a Jamese a spoustu zvířátek,co se tam objevila.Knížka je od 9 let,je to nádherný dětský příběh plný zvířátek,přátelství a důvěry.Tento příběh byl úžasná oddechovka a pro takového milovníka zvířat to pravé ořechové ;D .Jen mi nebyla vůbec sympatická Polly,měnila pořád názor a chovala se dost hnusně,i když byla mladší.

Trysko.Mys
30.04.2012

No...nevidím na této knize nic zvláštního. Je to spíše pro mladší čtenáře. Už jsem četla i lepší...