Opravdu zdravě - Jezte s ohledem na své tělo - zásaditě

Opravdu zdravě - Jezte s ohledem na své tělo - zásaditě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179671/bmid_opravdu-zdrave-3m9-179671.jpg 4 9 2

Naučte se s touto osvěžující lifestylovou kuchařkou jíst zásaditým způsobem. Nabízí vám recepty, nad nimiž se sbíhají sliny, spolu s celostním přístupem ke zdraví. V tomto souboru více než 100 receptů se projevuje tvůrčí nadání gurmetské vegetariánské šéfkuchařky Natashy Correttové, plně podporované zkušeností přední odbornice na výživu Vicki Edgsonové. Recepty jsou snadné a jídla uvařená podle nich vás osvěží po celý den – od snídaně až po večerní ulehnutí do postele. Vyzkoušejte dokonalý ranní životabudič, artyčoková srdíčka se sýrem feta, lilkové závitky s pestem, polévku z máslové tykve, salát z karamelizovaných hrušek a čočky, karí z fazolek mungo, kořeněné fazolové karbanátky, kokosový chlebíček, hummus ze špenátu a cizrny, mandlovou buchtu s citronem a mákem nebo banánovou zmrzlinu s křupavým tofé. Lehce se přesvědčíte, jak snadné je využívat sílu alkalizujících potravin a současně jíst chutně a dobře.... celý text

Kuchařky

Vydáno: , Slovart (ČR)

makushenka
makushenka
07.02.2017 3 z 5

Moc jsem si tuhle kuchařku přála. Po roce, co ji mám, jsem se k ní konečně dostala, abych si ji prošla pořádně. Některé recepty bych úplně vyhodila, u něčeho jsem si říkala "a kde to sehnat?" a některé mi přišly takové polovičaté. Mě osobně kuchařka úplně nenadchla, ale ani neurazila, pár dobrých nápadů v ní přeci jenom je. :)

Ebba
Ebba
09.09.2016 3 z 5

Hvězdičky přidávám hlavně za krásné fotky. Pár receptů jsem vyzkoušela, ale upřednostňuji jídla s jednodušší přípravu. V celku mě kniha tolik nezaujala.

Kniha Opravdu zdravě - Jezte s ohledem na své tělo - zásaditě je v