Opráski z historje svjeta – Ževlička, Ěžíž apár kikotú

Opráski z historje svjeta – Ževlička, Ěžíž apár kikotú https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/317500/bmid_opraski-zhistorje-svjeta-zevlicka-j-gnM-317500.jpg 4 102 15

Opráski zhistorje svjeta série

To tu ještě nebylo. Oblíbený kemix Opráski sčeskí historje expanduje do světa! Badatelé z Histrickýho ústafu pro vás pilnou prací a v potu tváře vybádali nové zajímavé události tentokrát světového významu. Můžete se těšit na filozofy, Ježíže, levoruce nebo Šrödnigerovu kotčku. A hlavně na ŽEVLIČKU! ĎI, ĎI, ĎI, ĎI...

Humor , Komiksy , Literatura česká

Vydáno: , Grada

haki34
11.05.2021 5 z 5

Pilátes, náboženství, a samozřejmě roztomilá želvička...i další díl Oprásků mě baví..posmála jsem se, nemělo chybu...a co na to Don Kikot ?? :D
Doporučuji !!!

kristyna8047
18.09.2020 5 z 5

Jak to tak u těhle knih bývá, některé části jsou vtipnější než jiné. "historje svjeta" je sice slabší než "historje česká". Pokud Vás baví česká, bude vás bavit i toto. Ale jak bylo řečeno níže, je nutné dějiny alespoň trochu znát, jinak vám to bude připadat jen jako sprzněný paskvil, který nakreslilo dítě ve školce.

Pitbullka
13.05.2020 3 z 5

Některé stripy opravdu vtipné, ale bohužel jich bylo dost, které mě moc nebavily.

Corso
08.01.2020 4 z 5

Opraski ako ked kreslis v painte tou svojou nedominantnou rukou ...rozumej tou co nic nerobis okrem sparania v nose. Ale len mysou bez podlozki. Sa cudujem ze vedel autor uzavriet plochu. Vacsinu casu som lustil co to tam je napisane :) napr... 4 slova, 30 sekund... nahle osvietenie "jaj totoooo je tam napisane!!" Je to celkovo mile. Pointy nakoniec rozosmeju. Ale nemali by za to pytat peniaze. Mozno symbolicky pripsevok na nejaku charitu.

kamibe
18.06.2019 3 z 5

Myslela jsem, že sahám po nějaké naučné knížečce, ale shledávám, že když si tuhle knížku má někdo opravdu vychutnat, musí tu historii už znát. Jinak se moc nezasměje. Autorovi muselo dát dost práce, než tu naši pěknou češtinu takhle přejinačil.

LordSnape
26.04.2019 4 z 5

Šrödnigerova kotčka. :-D Fakt masakry některý ty stripy. Opráskům to sluší i ve světě.

kubík96
02.12.2018

ĎIĎIĎI

HanzWayne
24.11.2018 5 z 5

Zajimave udelany komix, se zajimavyma hlaskama z dejin :) :)

vlkcz
16.09.2018 4 z 5

Sice mě hrozně vytáčí to prznění jazyka, ale ono to většinou vůbec není hloupé a jenom pro zasmání.

Shindo
01.02.2018 5 z 5

Pobavilo, ciwe. Opráskom niet čo vytknúť.

archandelka
28.12.2017 5 z 5

didididi :-D

petrarka72
29.11.2017 4 z 5

Sqozt.

Tomas@S
08.09.2017 5 z 5

Co se da na oprascich kritizovat? Asi opet vubec nic :-) Maximalne obcas vlastni nedovtipivost, zpusobena neznalosti historicke udalosti, ci kontextu. Oprasky znovu skvele pobavily mne i nase deti, a to dokonce tak, ze nam ted na lednici visi oprasek s zevlickou a napisem DIDIDI ;-)

laepus
01.05.2017 5 z 5

Je tam pár trošku slabších oprásků, ale ta většina vynikajících úplně hravě stačí na plný počet hvězd. Parádní jsou taky všechny popisy kapitol... Pilátes, Nobelova cena, Statečné srdce, Lví játra, Jidáš, kadidlo... paráda.

tygřík2
26.04.2017 5 z 5

Yaxe mám přez tát chechtat? Voňi ty antoří ně chtjeji znat zapít!