Opráski sčeskí historje 4

Opráski sčeskí historje 4

Po třech dílech a jednom speciálu, přichází (jako obvykle) díl čtvrtý a nejlepší. Histrický ústaf odhaluje zajímavá tajemství známých historických osobností. Jsou to například Venuže, Buleslav I., kníže Jaromír nebo Jikra z Podebrat. Zkoumání byl podroben i velikán současnosti Václav Kalus. Pro odlehčení můžete shlédnout seriál NICMOCNICE NAKRÁJÍ MNĚ STA nebo vám na dobrou noc zamává Večerníček s oblíbenými včelími medvídky i Pučmelounem. Nenechte si ujít tuto odbornou publikaci, po jejímž přečtení budete zase o něco chytřejší...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271600/opraski-s-ceski-historje-4-tfF-271600.jpg 4.565

Opráski sčeskí historje (4.)

Komiksy, Literatura česká
Vydáno:, Grada

Stolda
06.10.2017

Během ranního čtení přečteno a zvedlo mně to náladu na celý den. Rozhodně doporučuji, je to čtení nás a pro nás. Stojí to za to.

Damato
01.10.2017

Úžasná,vtipná a dokonalá. Kdysi , kdesi jsem zaslechla, že je to zneuctění češtiny. Nesmysl. Ovšem, abychom tomu tak nějak rozuměli musíme jednak o češtině a historii něco vědět a taky tak trochu se umět zasmát i sami sobě. Za mě tohle pokračování nemá chybu, dnes v noci mi tenhle díl přivezl partner z Neoluxoru a stihli jsme to do rána přečíst všichni. Od toho se prostě nedá odejít.

laepus
21.05.2017

Je to čím dál tím lepší. Ač se to zdá k nevíře, tak je to tak. Jaromír, Štefánik, Smetana, Havel, Heydrich, Jiří z Poděbrad a spousty jiných dostávají opět pořádně naloženo. A bonus pro kikoti - Nemocnice na kraji města - vynikající.

Lenna75
20.02.2017

Opráski jsou pro mne zajímavé - nýbrž mám ráda pravopis a gramatiku. A dovedou mne i docela pobavit.

RenoPi
10.01.2017

Skvělá zábava a humor, který je mi vlastní.

JeKa
13.02.2016

Jako vždy super, i když nepřekvapí... za vrchol knihy (ostatně u všech dílů) považuji medailonky.

asam
01.01.2016

Opakovala bych komentář který jsem napsala k prvnímu dílu. Tak jen podotýkám, že 4. díl drží laťku ve stejné výši jako díly předešlé a mě nezbývá než hodnotit kladně. Smála jsem se chvílemi i nahlas.

jarmik
19.12.2015

Opráski jsou především vtipy. U takového žánru rozhoduje, jak legrační jednotlivé příběhy jsou. A v tomto směru čtyřka funguje, protože obsahuje několik naprostých mých osobních vrcholů. Zejména minisérii Noc na Karlštejně (nic pro ženský) a minisérii s rodinnou party pro Vršovce (aspoň na odpoledne bysme mohli?).

Článek na blogu: http://jarmik-pise.blogspot.cz/2015/12/opraski-sceski-historje-4-jaz.html