Operace 9/11

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Krok za krokem strhává Gerhard Wisnewski masku lžím a falším médií a tajných služeb o atentátech z 11.září 2001. Kde jiní dosud dávali jen otázky a vyvolávali pochybnosti, rozvíjí poprvé zcela jinou verzi 11. Září – scénář, který je daleko hrůznější, než oficiální popis případu, vysvětluje, k čemu potřebují politici a ekonomové teroristy. Při svém strhujícím hledání kriminalistických a politických stop navrhuje žurnalista a politolog Wisnewski (spoluautor bestselleru Fantom RAF) přesvědčivý protimodel Operace 9/11, o jakém dosud nebylo možné kdekoli číst . . ....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130581/operace-9-11-130581.jpg 56
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Operace 9/11

moničina
24.08.2019

Po prečítaní iných výborne napísaných kníh na túto tému, napr. Zvalo: Žalujme, alebo Schrang: Lži století, s detailne opísanými rozpormi voči oficiálnej verzií som si myslela, že už nič nového sa nedozviem. Táto kniha ma vyviedla z omylu. Ďalšie nové fakta, presne zapadajúce do mozaiky.

KejmlP
07.04.2017

Asi nejpovedenější kniha předkládající alternativní teorii k průběhu 11. září, která se po přečtení zdaleka nejeví tak nemožná, jak si část lidí myslí. Nicméně ať je tomu tak či tak, myslím, že velký klad knihy je ještě někde jinde. Naprosto výstižně totiž popisuje fungování a provázanost ekonomiky se zbrojním průmyslem, a důvody, proč jsou pro ekonomiku války požehnáním. Možná bych jen volil střízlivější název, onen podtitul "Útok na planetu Země" působí zbytečně výstředně, a navozuje dojem jakési šílené konspirační teorie spjaté div ne s mimozemšťany, když přitom je kniha psaná poměrně racionálně.


Zdendys.77
05.03.2013

Velice interesantní náhled na okolnosti teroristického útoku na Spojené státy americké z 11. září 2001. Autor v knize rozvádí značně zajímavou hypotézu, že vše se možná odehrálo úplně jinak, než jak je oficiálně prezentováno Federálním úřadem pro vyšetřování.