Opatrné city

Opatrné city https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367414/mid_opatrne-city-Lnq-367414.jpg 4 34 7

Nedokončená záležitost: Vanessa, světoznámá pianistka, se po smrti otce vrací do rodného města, aby se tu po dvanácti letech znovu setkala s matkou – a našla odpovědi na řadu otázek, jimiž se tak dlouho trápila. Konečně se dozvídá pravdu o tíživé a pohnuté matčině minulosti i důvodech, které vedly její studentskou lásku Bradyho k tomu, že ji opustil. Vanessa se teď s Bradym pomalu sbližuje, ale navázat důvěrný vztah se bojí. Sama ještě neví, co podnikne s vlastním životem… Láska pro vítěze: Johanna je úspěšná televizní produkční. Stálo ji nemálo úsilí prosadit se ve světě, v němž prim hrají muži, a je na svůj úspěch patřičně hrdá. Poučena příkladem svého otce, věhlasného producenta, nevěří v trvalost vztahů a vyhýbá se mužům, zejména těm ze světa showbyznysu. Potom však potkává Sama, talentovaného herce, jehož hvězda strmě stoupá. Samovi cit neomylně říká, že pod maskou nepřístupné, ambiciózní a soběstačné produkční se skrývá křehká, citlivá a po lásce toužící žena. Zároveň tuší, že Johanna v sobě nosí jakési dávné tajemství, které jí brání opravdu milovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Name of the Game , 1988

lucie2371
12.08.2020 4 z 5

Příjemná oddechová kniha.

mariva
27.08.2019 3 z 5

Knížky Nory Roberts mám hrozně ráda, ale tahle mi nějak nesedla do nálady. Běžné Harlekýnky téměř bez děje, příběhy mě dokonale uspávaly. Dávám přednost jejím románům, které nepostrádají napětí a děj.

krákorka
27.02.2019

Knihu jsem přečetla a první příběh se mi líbil víc než ten druhý.

alzbeta4340
22.05.2018 4 z 5

Dva kratší příběhy od Nory Roberts. Zvlášť ten první o pianistce Vanesse byl hezký, promyšlený a neodbytý. Druhá povídka "Láska pro vítěze" je běžná harlekýnka, která se dá za jeden večer snadno přečíst.

Ivetaa
20.05.2018 5 z 5

Opět reedice starších knížek.

lucentluce
08.03.2018 3 z 5

Klasická Nora Roberts ;o) četlo se samo.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Láka před tou se nedá utéci.Pěkný příběh.