Jenom ty

Jenom ty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41572/jenom-ty-41572.jpg 4 69 7

Only série

Dobrodružný a romantický příběh z Divokého západu na konci 19. století. Osamělá dívka chce od vrahů svých pěstounů získat zpět mapku zlatého ložiska. Je zcela bez prostředků a doufá, že si peníze opatří hrou v karty. Prohrává však a je vydána na milost a nemilost banditů, mapku se jí však podaří získat. Uprchne do hor s neznámým cizincem a na nebezpečné a dobrodružné cestě za pokladem společně bojují s nepřízní přírody i nebezpečnými zločinci. ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Only You , 1992

petraj30
31.05.2021 4 z 5

Moc pěkná kniha, je to sice podobné minulým dílům, ale pořád je v tom něco nového.
V minulých dílech bych kvůli chování hlavních hrdinek vraždila. Tady se to otočilo a zavraždila bych pro změnu Rena. Jeho chování bylo přehnané až až.
Nicméně ten konec byl nádherný a já měla slzy v očích, ale u této série jsou všechny konce přímo pohádkové:-)
Bylo to pěkné, ale já bych to srovnala s prvním dílem.

havrmoni
22.06.2018 5 z 5

Tohle se mi asi zatím líbilo nejvíc z těch tří. Reno byl trošku zatvrzelý v tom svém pohledu na Eve a pořád si jakoby hýčkal tu svou špatnou zkušenost s proradnou ženskou z mládí. Celkově moc pěkný dobrodružný příběh s trochou romantiky a se spoustou vášně.

Lembac
25.11.2017 3 z 5

V pribehu hraje hlavni roli pistolnik zvany Reno, spanelska mapa s cestou k ukrytemu pokladu a devce ze saloonu Gold Dust. Tim pistolnikem je prospektor Matthew Morane, ktery na Evelyn Starrovou Johnsonovou narazi ve vyse zminenem saloonu prave v okamziku, kdy se ona snazi podvodnou karetni hrou obrat o penize a sperky vsehoschopne zlosyny. Tim zacina jejich spolecne putovani za pokladem, behem ktereho musi prekonat narocne prirodni podminky a odolat nebezpecnym pronasledovatelum. Behem cesty v sobe nachazeji zalibeni, ktere postupne prerusta v touhu a snad i v neco vic. Zvlast Reno je touhou popohanen docela dost, takze na prvni milostnou scenu nemusime dlouho cekat. :-)
Knizka je plna popisu divoke krajiny Skalnatych hor a dozvime se i neco z historie tohoto kousku zeme. Hlavni hrdinove byli sympaticti, zpocatku vuci sobe trochu neduverivi, ale to je pochopitelne. I v tomto pribehu se setkavame s postavami 1. a 2. dilu, coz hlavni dejovou linku hezky doplnuje.

DUNIKO
26.03.2017 5 z 5

Pěkné.

moudivlacek
03.01.2016 5 z 5

Je pravda, že se mi líbil víc první díl, zde mi bylo líto hrdinky a Rena jsem měla občas chuť silně proplesknout, aby se vzpamatoval, ale nebyl úplně beznadějný případ. Nechybělo zde ani napětí a ani romantika, konec až v posledních řádcích byl docela hezký.
Série se mi zatím moc líbí.

Evaevelína
04.04.2013 4 z 5

moc pěkný dobrodružný a romantický příběh.Hvězdu dolů dávám za líbačku přes dvě stránky a blbej epilog.Jinak fakt pěkný.

kika 13
14.01.2013 3 z 5

Dramatický děj románu,ale je tu místo i rpo lásku.Četlo se to pěkně.

historické romance

Ann Maxwell