Jenom láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Stejně jako v předešlých dvou knížkách, děj autorčina nového díla se rovněž odehrává v panenském kraji Colorada minulého století. Jeho ústředním hrdinou je Raf, nesoucí přezdívku Whip, poslední a nejmladší ze sourozenců Moranových. Jako věčný tulák procestoval křížem krážem pomalu celý kontinent, avšak nikde se nedokázal zdržet dlouho, stále ho nějaká tajemná síla hnala vpřed. Až tady, v divoké kráse Colorada, nachází v drsných horách srub a v něm překrásnou dívku, kterou už dlouhou dobu vídal ve svých nejtajnějších snech. I když mu krásná Shannon učaruje na první pohled, Whip se nečekaně touze a vášni brání. Trápí ho pomyšlení, že by mohl ztratit svou svobodu, kterou miluje nade vše, že by mohl přijít o kouzelné východy slunce nad opouštěnou divočinou. Po mnoha zápletkách si však nakonec uvědomuje, že Shannon ho přece jen vábí ze všeho nejvíc, a že ani nejkrásnější východ slunce mu jeho život nenaplní - to dokáže jen a jen ryzí, opravdová láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24746/jenom-laska-24746.jpg 4.149
Série

Only 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Only love, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jenom láska

Přidat komentář
havrmoni
24.06.2018

Tohle se mi taky líbilo. Sice jsem si občas říkala, že je to moc zdlouhavý a ježíš o čem že ještě těch dalších 100 stran bude?? :)) No a najednou byl konec. Prostě se to dobře čte.

Lembac
28.11.2017

Raf Moran alias Whip se toula krajinou, v ruce ma bic a v srdci touhu pozorovat vychod slunce, ktery dosud nevidel. Shannon je zivotem zkousena divka, ktera se snazi proste jen prezit v drsne krajine, bez ochrance, zato se smeckou Culpepperu za zady. Mezi Whipem a Shannon postupne vznika oboustranne vyhodna symbioza, ktera by snad mohla vyustit v bezne manzelstvi, kdyby Raf porad netouzil nazout sve toulave boty a vzit kramle. Temer bezvychodna situace....nebo ne?
Ctvrty dil Only serie a ctvrta variace na stejne tema s mirne pozmenenym obsazenim. Ze ti chlapi se musi nejdriv nastvat na zenskou, na sebe a vubec na cely svet, aby nakonec prece jen prohledli a zjistili, ze zit v manzelstvi je vlastne uzasne prijemne. :-)

DUNIKO
26.03.2017

Pěkné.

moudivlacek
29.01.2016

Doporučuji lidem jako je paní "Evaevelína, aby takové knihy nečetli, a pak se nemusejí rozčilovat, jak jsou podle nich špatné.
Mně se to líbilo, právě to váhání mi přijde normální - stejně jako v životě se člověk rozhoduje a tápá. Celá série je povedená. Klasická červená knihovna.

Evaevelína
28.07.2013

ježíši ti byli otravní....vyspat -nevyspat, zůstat-nezůstat, miluju tě-nesmíš mě milovat....no, pro náctiletý asi jooo. Jinak já jsem se nemohla dočkat až knihu dočtu a zaklapnu.

Doporučujeme

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije
Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije
Padesát odstínů šedi
Padesát odstínů šedi
Na Chesilské pláži
Na Chesilské pláži
V podsvětí
V podsvětí