On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419329/bmid_on-MPC-419329.png 4 948 219

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí… a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Him , 2015

uarda
09.07.2020 5 z 5

Moje první knížka s tématem LGBT.....po přečtení anotace mě opravdu moc zaujala..... a musím říct, že jsem NADŠENÁ!!! Knížka je naprosto úžasná, jak Wesse tak i Canninga jsem si naprosto zamilovala. Jejich humor mě naprosto pohltil a to i celá knížka, nedalo se odtrhnout za jeden den přečtena. Už se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl. Obě knihy rozhodně budou součástí mé knihovny :-)
Rozhodně DOPORUČUJI !!

smejkalova.m
06.07.2020 4 z 5

Nevěděla jsem do čeho jdu, anotaci jsem nečetla, takže jsem byla docela dost překvapená, že nejde o klasické on&ona. Ale na druhou stranu je to pro mě něco nového, nečetla jsem nikdy o dvou mužích, tak jsem si trochu rozšířila obzory. Můžu doporučit. :-)

Sarka14
28.06.2020 4 z 5

Knížka na jeden den. Četla se velmi dobře. Místy celkem vtipné, ale jak už bylo řečeno, gramaticky dost slabé. Nicméně jako celek není knížka vůbec špatná. Myslím, že přečtu i další díl.

moudivlacek
28.06.2020 5 z 5

Je velmi těžké zjistit, že jste jiní, a je jedno jestli se tím míní sexuální orientace či náboženská víra či pouhý přístup k životu. Těžší o to víc, když člověk dospívá a snaží se někam "zařadit". Ryana jsem obdivovala, jak dlouhou dobu se snažil nepodlehnout citu a vysvětlovat si proč ne. Jamie je sympatický svou bezprostředností a hlavně upřímností. V životě jsem se setkala s několika gayi a opravdu musím říct, že jsem s nimi neměla problém. Jejich soukromí je prostě jejich soukromí. A bohužel je pravda, že stačí 1 člověk, aby někomu takovému ublížil, a ten se pak cítí bídně. A ne všichni tu situaci zvládnou. Jsou tu vážné i humorné chvilky protkané erotikou. Mně se to velmi líbilo.

Extasy
20.06.2020 5 z 5

Víc takových knih, prosím. Úžasně čtivá kniha s milým, odpočinkovým příběhem, který ale vtáhne a nepustí do samotného konce. Snad se od autorek brzy objeví něco nového. Budu netrpělivě vyhlížet.

Pingu
18.06.2020 5 z 5

Netušila jsem o čem kniha je, pro příště musím přečíst alespoň obálku. Příběh sice předvídatelný, ale zajímavý. Překladatel by se ale mohl více snažit, sem tam nespisovná slova, agramatismy.

veronika9761
17.06.2020 5 z 5

Ctiva, rychle ubiha, akorat dej je chvilema malinko kostrbatej.

Anniee
15.06.2020 3 z 5

Tuhle knihu jsem ani neplánovala číst. A i když jsem asi ráda, že jsem si ji přečetla, úplně nadšená z ní nejsem. Jazykově za mě slabý. A to dost. Vadilo mi že ve většině případů jedna věta byla napůl spisovná a napůl nespisovná, rušilo mě to.
Na druhou stranu ale čtivý a takový lehký a odpočinkový. A romantika byla taky vystavěná pěkně, takže ve finále ani neurazí ani nenadchne. Druhý díl už ale asi vynechám.

liletka_a
14.06.2020 5 z 5

Opravdu skvělá, romantická kniha o dvou přátelích, kteří objevují kouzlo zamilovanosti..:)) Musím přiznat, že jsem jim od začátku držela palce. Oba dva, jak Wes tak Jamie působili dojmem, že si je prostě nejde nezamilovat. Roztomilý divoši, kteří si v posteli teda umí užít! ;) I když tam vlastně ani nebyla bůh ví jaká zápletka, kniha mi svižně utíkala.
Nemůžu se dočkat, jaký bude mít jejich příběh pokračovaní....

krevetka79
11.06.2020 5 z 5

Přiznávám , že jsem se do knížky pouštěla s ostychem....Byla to moje první knížka s tématikou gayů....Ale je to krásně napsaný romantický příběh o lásce dvou mužů - proč ne, i oni mají právo na lásku
ale u postelových scén jsem se červenala :-)

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tyhle autorky miluji, příběh je úplně úžasný, milý, romantický. Wess i Jamie jsou oba sympaťáci.

Zuzana207
20.05.2020 5 z 5

Priznávam sa, že som nevedela, čo od knihy s gay témou čakať. Takúto knihu som ešte nečítala. Ale zas na druhej strane všetky knihy od týchto autoriek som priam zhltla. Takže musím povedať, že príbeh ma zaujal a kniha sa dobre čítala. Autorky priamo úmerne dávkovali romantiku, napätie, humor i sex. Oceňujem nápad písať o tejto téme. ;-)

Ella161
18.05.2020 5 z 5

To je první kniha, kdy jsem četla o homosexuálech. Bylo to fajn čtení a hned jsem se do nich i ostatních postav zamilovala????

pedroK
15.05.2020 3 z 5

Na úvod řeknu, že nejsem young adult, ale byla jsem po těžké knize psychicky naladěná na oddechovku. A tu mi sousedka nabízí tuto knihu se slovy :"hele, to je tak blbý, až je to dobrý". :-D Tedy jedno klišé na druhé, ale je fakt, že je to čtivé a veskrze nenáročné. A mnohdy mě ta prostota sama až rozesmála. Shrnula bych to slovy gay porn harlekýn! :-D:-D
Dávám tři hvězdy za odvahu, nápad a čtivost!

Twinny
03.05.2020 4 z 5

Tohle byl další skvělý příběh. Další super gay pár, který jsem si zamilovala a další LGBT kniha, která se právem ocitla v mé knihovničce.
Wes a Jamie jsou každý trochu jiný, každý svůj. A nelze jinak, než si oba zamilovat. I když bych jim občas oběma dala do čumy. Hlavně Wesovi. Přesto byl jejich vztah krásný, i když si toho občas nahrazovali až moc :D. Užila jsem si to. Nemůžu jinak a zítra se vrhám na pokračování.

petusska01
03.05.2020 5 z 5

Moja prva kniha s touto tematikou. Nebola som si celkom ista ako to bude ponate a ako to budem vnimat ale velmi dobre!! Na zaklade tohto pribehu som siahla aj po dalsich podobnych pribehoch, ale tato je absolutna zatial neprekonana topka.

keiko33
03.05.2020 5 z 5

Nieje to moja prvá kniha s gay tématikou, ale takéto knihy veľmi nevyhľadávam. No Elle Kennedy je strela na istotu a ani tentoraz nesklamala. Trochu mi chýbali jej viac vtipnejšie scény, tento príbeh pojala citlivejšie. Aj keď tato téma už nieje také tabu, ako kedysi, je to citlivá téma. Hlavne v čase puberty. To čo si živote zažil Rayan, nebola prechádzka ružovým sadom, no to ho nezlomilo. Prave naopak, stal sa silnejším a išiel za svojim cieľom. A páčilo sa mi, že Jamie ho ani na chvíľu neodsudzoval a nebol zhnusený. Pritom ako Ryana prijala Jamieho rodina, mi aj slzička vyšla. Teším sa na pokračovanie. A čo sa týka reálnosti posteľových scén, keď idete do tejto tematiky, musíte rátať s dvoma nadržanými chlapmi ;)

zpetkeknize
01.05.2020 5 z 5

Za mě naprosto skvělá knížka, výborný odlehčený příběh, správná dávka romantiky, vtipu, sexu i napětí.

Prchalka
20.04.2020 5 z 5

Musim se přiznat, že jsem se téhle série trošku bála a odkládala jsem ji. Je to moje první čtení, kde jsou hlavní postavy gayové. Ale musím říct, že jsem byla vážně mile překvapená. Kniha mě opravdu bavila, nevadilo mi číst ani erotické scény. Je vážně dobře napsaná, tak jako vsechny knížky od EK. Těším se na druhý díl :)

Blanka29
18.04.2020 5 z 5

Ke cteni teto knihy jsem se dlouho premlouvala a odolavala. Davam prednost kniham, kde je zena a muz, ale protoze je to ma oblibena autorka, zkusila jsem to :) A musim rict, ze se cetla velmi dobre. Kniha ma spad, je tam humor a sympaticke postavy.