Omáčky - Bylinky a koření

Omáčky - Bylinky a koření https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233986/bmid_omacky-bylinky-a-koreni-233986.jpg 5 3 4

V lexikonových částech této rozsáhlé publikace najdete všechny základní informace o koření a bylinkách používaných v kuchyni, od anýzu a anděliky přes majoránku, petržel a řeřichu až po Wasabi a zlatobýl, stejně jako pestrý výběr omáček ze zeleniny, masa i ovoce v těch nejrozmanitějších obměnách. Praktickými otázkami týkajícími se způsobu zpracování a tepelné úpravy včetně rad k nákupu, uskladnění a přípravě se zabývají kapitoly s názvem Rady pro kuchaře, Postup při zvlášť náročných úkonech je zde názorně vysvětlen krok za krokem. Bohatý obrazový materiál, zajímavé odborné informace a poutavé reportáže a celá řada návodů probudí v každém kuchaři chuť na lahodnou a náročnou kuchyni, v níž prokáže své mistrovství.... celý text

JancaMia
04.10.2022 5 z 5

Kniha má ještě několik pokračování - ovoce a zelenina, maso a zvěřina, ryby a mořské plody a všechny tytto enckylopedie vycházejí z původní bible šéfkuchaře Food kde je úplně vše a v těchto dalších jsou ty které suroviny brány více do hloubky .. pro ty kdo jsou profi kuchaři anebo mají kuchařinu jako koníček nepostradatelné příručky.

kristyna1297
26.08.2020

Tato kniha je pro mě bible :) je uzasna!

bara17
24.02.2016

Nevíte kde bych ji sehnala prosím?

luboss23
31.12.2014 4 z 5

Sice jsem od knihy čekal něco jiného, ale i tak nelituji, že jsem si ji pořídil. Nádherné fotografie, návody a popisy surovin.

bylinky kuchařky koření omáčky bylinky v kuchyni

Christian Teubner
německá, 1933