Oltář ztraceného ráje

Oltář ztraceného ráje https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71081/bmid_oltar-ztraceneho-raje-sAS-71081.jpg 4 286 49

Konec lidstva je na jeho počátku… Po pádu Bagdádu narazí dva iráčtí chlapci na ozbrojené muže rabující v městské zoologické zahradě. Stavidla se otevřela a stovky exotických ptáků, savců a hadů se pašují do západních zemí. Jenomže tento zločin skrývá ještě hlubší tajemství. Při střelbě v ulicích je vypleněna i skrytá podzemní zbrojařská laboratoř a na svobodu se dostává něco mnohem nebezpečnějšího. O sedm let později louisianská veterinářka Lorna Polková narazí na bariérovém ostrově na ztroskotanou rybářskou loď. Členové posádky jsou buď mrtví, anebo zmizeli, ale ve člunu se najde děsivý náklad – klece s exotickými zvířaty, která někdo evidentně pašoval pro černý trh. Jenomže ta zvířata nejsou tak docela v pořádku a jejich podivná znetvoření nedávají smysl. Aby doktorka odhalila pravdu o původu tohoto podivného nákladu a hrozbě, kterou představuje, musí se spojit s mužem, s nímž sdílí temné tajemství z vlastní minulosti.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , BB art

Altar of Eden , 2009

benda02
14.09.2013 5 z 5

Skvělá kniha se stejně výtečným dějem, který vtáhne a nechce Vás pustit. Libí se mi, že do děje vtahuje jak svoji představivost, tak věci reálné.

Hespik
27.08.2013 5 z 5

každý svého štěstí strůjcem..... takto dopadl hlavní padouch této knihy

mar23tinka
22.07.2013 4 z 5

Při prvních stránkách tého knihy jsem si říkala, že tahle mě bavit nebude a už jsem jí chtěla odložit...chytla mě až na asi 30.listu a už nepustila :)

derminator
19.06.2013 3 z 5

Kniha má dobrý nápad a spád ale zkrátka něco mě tady nesedělo každopádně doporučuji i když je to Rollinsova jedna z těch slabších knih dávám 70%.

Karlosj
17.06.2013 4 z 5

Kniha se dobře čte, ale člověk nesmí příliš přemýšlet. Podivných náhod a dějových berliček tu bylo přespříliš.

stopař
03.05.2013 5 z 5

Knihy tohoto autora jsou plné napětí, čtou se jedním dechem.

Movie33
05.03.2013 5 z 5

Kniha mě naprosto nadchla a podnítila můj zájem o autora. Všechny jeho knihy jsou velmi zajímavé, plné napětí.

čef
09.11.2012 5 z 5

Název je trochu zavádějící, protože sugeruje pro mne vyčerpaný žánr hledání ztracených pokladů. Jedná se sice o dobrodružný román avšak s poselstvím o zneužití genetiky. Spisovatelská profesionalita je naštěstí na velmi dobré úrovni, závěr je sice možné předpokládat, ale obsahuje i originální překvapivé prvky s celkem dobrým emočním a morálním výrazem.

frosicka
17.12.2011 5 z 5

Výborně zpracovaný příběh plný napětí a akce, který vás pohltí a nepustí.