Oltář lásky

Oltář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48151/oltar-lasky-48151.jpg 4 32 6

Anglie, 1813. Na panství hraběte Edwarda přijede ovdovělá komtesa Margaret v doprovodu své dcery Penny, sestřenice Winnie a líbezné nevlastní dcery Olivie. Právě tuto štíhlou dívku má v úmysli provdat za starého hraběte s pověstí prostopášníka, jen aby získala potřebný majetek. Jenže hrabě k milostnému dobrodružství svede Winii, zatímco Olivie se po několika dnech pobytu na rozlehlé panství seznámí s uhrančivým pacholkem od koní. Začnou se scházet a podlehnou vzájemné vášni. Neústupná Margaret se nevzdá a je rozhodnuta využít všech prostředků, jen aby nakonec dosála svého.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Deeper than desire , 2004

Ála1968
14.07.2023 4 z 5

Podle mě to bylo super.Sice byla Olivie hrozně naivní,ale v té době dívky asi takto vypadaly.Samotný příběh byl nabitý dějem, takže jsem se nenudila.

rampapa
30.04.2020 5 z 5

Krásný příběh.

havrmoni
25.11.2016 3 z 5

Být to o polovinu kratší dala bych i 4*. Příběh nebyl špatný,romantický a intrikaření macechy tomu dodalo trochu šťávy. A sestřenice Olivie zas vyvažovala tu její hroznou těžko uvěřitelnou naivitu. Jen ty sáhodlouhé myšlenky kdyby nebyly,jak už jsem psala na začátku,zbytečně dlouhé.

Luccy78
22.10.2015 5 z 5

Krásný, nečekaný, romantický příběh, kde nechybělo erotické jiskření a šťastný konec. Mě se kniha moc líbila, i když ano, Olivie byla trošku naivní husička, nicméně mi to nevadilo a neodvádělo od samotného děje knihy. A rozumnější a životem protřelejší sestřenice Winnie mi to skóre zase vyrovnala, takže za mě spokojenost :-)

Saori Kausyk
07.08.2014 5 z 5

Nejsem tedy moc fanynkou románů, ale tenhle se mi opravdu líbil. Krásně něžné, erotické. Líbily se mi ty detaily, ale místy mne trochu štvala naivita Olivie.

Venezia
14.06.2013 odpad!

Občas si prečítam nejakú romantickú knihu, ale toto ani nemôžno nazvať knihou. Fuj!!!

Cheryl Holt
americká, 1967